Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Par vienu no pēdējā laika veiksmīgākajām idejām kļuvusi augstas kvalitātes mūzikas atskaņošanas servisa izveide. Kickstarter ziedojumu vākšanas kampaņā PonoPlayer un tam pietuvinātā mūzikas servisa ideja spēja savākt nepilnu miljonu dolāru jau pirmajā dienā.

24 stundas pēc tam, kad Neil Young laida klajā Pono mūzikas servisa atskaņotāja ziedojumu vākšanas kampaņu, jau bija sasniegts tās plānotais maksimums – 800 tūkstoši dolāru. Jāatzīmē, ka vairākas stundas vēlāk bija saziedoti jau 2 miljoni dolāri no 6200 ziedotājiem, taču tagad savākti jau 2,3 miljoni dolāru.

Viens no šīs kampaņas popularitātes iemesliem pavisam noteikti ir Pono mūzikas atskaņotājs PonoPlayer. Tas atskaņo FLAC (Free Lossless Audio Codec) un citus augstas kvalitātes audio formātus. Atskaņotāja pirmais prototips tika izstrādāts jau 2012. gadā un tas tika atrādīts vienā no ASV vakara šoviem, kuru vada Deivids Letermans.

 pono player

Līdztekus pieminētajam mūzikas atskaņotājam, kura izstrāde idejas autoram aizņēma vairākus gadus, klajā tiks laists arī PonoMusic mūzikas serviss, kurā būs iespējams atrast īpaši augstas kvalitātes audio failus, ļaujot lietotājiem izbaudīt skaņu tieši tādu, kādu to paredzēja skaņdarba autors.

PonoPlayer pie pirmajiem ziedotājiem nonāks jau oktobrī, bet tā cena būs 399 ASV dolāri.

pono music

Saistītās tēmas: kampaņamūzikas atskaņotajs

Izsaki savu viedokli