Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Jaunākā informācija liecina, ka Samsung turpinās viedtālruņu/kameru hibrīdu sēriju un jaunākais papildinājums šajā klāstā būs Galaxy S5 Zoom. Neoficiālas ziņas par šo izstrādājumu atklāj noplūdusī informācija no GFXBench datubāzes.

Ierīce tikšot apgādāta ar 19 MP galveno kameru, kas spēs ierakstīt 1080p izšķirtspējas video, savukārt priekšpusē novietota 2 MP kamera, kas arī būs spējīga ierakstīt 1080p video. Viedtālruņa priekšpusē tiks novietots 4,8 collu 720p izšķirtspējas Super AMOLED displejs, savukārt par ātrdarbību atbildes pašu Samsung izstrādāts un ražots Exynos 5 Hexa procesors. Tam būšot četri Cortex-A7 kodoli (1,3 GHz) un divi Cortex-A15 kodoli (1,7 GHz). Operatīvās atmiņas apjoms sasniegs 2 GB, taču grafiskā procesora funkcijas pildīs Mali-624 izstrādājums.

To visu darbinās Android 4.4.2 operētājsistēma, ko papildinās TouchWiz saskarne. Iebūvētās atmiņas apjoms sasniegs 16 GB, taču ir skaidrs, ka lauvas tiesu no tā paņems jau pieminētā operētājsistēma un Samsung izstrādātā saskarne, tādēļ talkā nāks microSD karšu lasītājs.

Protams, ierīce neiztiks bez NFC atbalsta un vietas SIM kartei.

galaxy zoom

Saistītās tēmas: samsung galaxyviedtālruņi

Izsaki savu viedokli