Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Kompānija Nest ir nākusi klajā ar pavisam jaunu drošības kameru, kas ieņem savu vietu līdzās Nest Cam un Nest Cam Outdoor līnijai.

Jaunais ģimenes loceklis Nest Cam IQ ir kamera, kuras dizains in nedaudz līdzīgs Nest Cam Outdoor kamerai, tikai šis modelis ir izgatavots lietošanai iekštelpās un tai ir pielāgotas jaunas, gudrākas iebūvētās iespējas – augstas izšķirtspējas 4K video sensori, lai labāk pievērstu uzmanību tām situācijām, kur tas ir visvairāk nepieciešams. Nest Cam IQ gan savu 4K izšķirtspēju neizmanto visu video materiālu fiksēšanai, piemēram, kaķa staigāšanai pa māju. Gudrā kamera augsto video izšķirtspēju automātiski ieslēdz brīdī, kad tiek pamanīts kas svarīgs un neparasts, piemēram, svešinieks jūsu mājā.

Ierīces dizaina atjaunojums arī ir nozīmīgs – ar ārējo LED daudzkrāsainību ir iespējams uzzināt, kad tieši kamera ir aktīva. Ar jauno virsbūves dizainu kameru ir viegli pielāgot apkārtējam interjeram.

Amerikas Savienotajās Valstīs jaunā drošības kamera jau ir pieejama iepriekšpārdošanā. Tās cena būs 299 ASV dolāri. Tiek cerēts, ka jūnija beigās kamera pārdošanā nonāks arī jau citās valstīs, tai skaitā Eiropā.


Resursi: Techcrunch.com

Saistītās tēmas: 4kDrošībakameraNestNest Cam IQ

Izsaki savu viedokli