Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Viedtālruņu industrijā šajos laikos liela uzmanība tiek pievērsta kamerām, kas nav liels pārsteigums. Gan lielie, gan mazie gudro telefonu ražotāji savās ierīcēs mēģināja iestrādāt pēc iespējas labākas kameras. Taisnības labad jāsaka, ka mazie viedtālruņu ražotāji, kas pārsvarā bāzējas Ķīnā, protams, nav konkurenti tehnoloģiju gigantiem.

Telefona kameras kvalitāte spēlē nozīmīgu lomu ierīces iegādes procesā. Cilvēki ir pat gatavi izvēlēties vājākus tehniskos parametrus, lai tikai iegūtu labāku kameru. Parasti gan laba kamera ietilpst vienā komplektā ar solīdiem pārējiem rādītājiem. Kaislīgi Android vai iOS fani, protams, neizvēlēsies telefonu, kas nāk no pretējās nometnes un vienmēr būs pārliecināti, ka viņu iemīļotais produkts piedāvā tikai to labāko.

Nonākt pie secinājuma, kuram viedtālrunim ir labākā kamera, ir sarežģīts uzdevums. Ņemot vērā, ka visas tālruņu kameras nav vienādas un katra var atšķirties dažādos sīkākos aspektos, nav iespējams objektīvi novērtēt, kuram telefonam ir labākā kamera. Katram tas ir jāizvērtē pašam.

Piemēram, Huawei P9 bija pirmais uzņēmuma tālrunis, kam tika ieviestas divas aizmugurējās kameras. Tāpat Huawei uzsāka sadarbību ar Leica un izveidoja lielisku tālruņa kameru. Huawei pēdās devās Apple, kas iestrādāja duālo kameru iPhone 7 Plus modelim.

Duālā kameras tehnoloģija kļuvusi populāra un šobrīd tiek iestrādāta praktiski visos jaunajos viedtālruņos. Kamēr pasaulē nav nākuši Samsung Galaxy S8, Huawei P10 un iPhone 8, ir iespējams izvērtēt labāko tālruņu kameras, kas pašlaik pieejamas.

Samsung Galaxy S7 Edge

Pēc dažām dienām klajā nāks Samsung Galaxy S8, kas S7 nobīdīs uz leju. Galaxy S7 Edge ir 12 megapikseļu aizmugurējā kamera, piecu megapikseļu priekšējā, kā arī 4K video filmēšanas opcija.

 

Huawei P9

Arī Huawei rindas drīzumā papildinās Huawei P10, un jau tagad zināms, ka šī tālruņa kamera būs vēl labāka par izslavēto P9. Arī P10 būs iestrādāta duālā Leica kamera. P9 starp Android ierīcēm ieguvis vienu no konkurētspējīgākajām kamerām.

 

Google Pixel XL

Google Pixel XL ar salīdzinoši nelielo kameru labi konkurē ar citiem dūžiem. Dažādos fotokameras testos tā daudz neatpaliek no, piemēram iPhone 7 Plus foto rīka, un, pirmo reizi uzmetot aci, šķiet, ka dažos aspektos Apple telefonu pat pārspēj.

 

Sony Xperia XZ

Šai kamerai ir gandrīz uz pusi vairāk megapikseļu nekā iepriekšējām, taču tas negrantē, ka telefona kamera ir labāka. Šai gadījumā tā spēj konkurēt ar pārējām, tomēr nav galvas tiesu pārāka.

 

Apple iPhone 7 Plus

Iespējams, tieši Apple ir izveidojis labāko telefona kameru pasaulē, taču tas nav 100% pierādīts un diez vai to vispār ir iespējams izdarīt. Skaidrs ir tas, ka iPhone 7 Plus kamera ir labākā starp Apple ierīcēm un spēcīgs konkurents Android labākajiem kameru telefoniem.

 

Fotogrāfiju salīdzinājums

 

Šādā informācijas apjomā var apmaldīties bez lielām grūtībām. Boot.lv sazinājās ar Latvijas vadošā auto ziņu portāla iAuto.lv vadītāju Māri Ozoliņu. Viņš atklāja, ka tālruņus maina bieži, jo kameras kvalitāte tajos, viņaprāt, ir viens no svarīgākajiem aspektiem. iAuto īpašnieks seko līdzi viedtālruņu tendencēm un izvēlas jaunākos tālruņus ar labākajām kamerām.

Ozoliņš lietojis trīs no apskatītajiem tālruņiem, proti, Samsung Galaxy S7,  Huawei P9, un iPhone 7 Plus. Automobiļu un tehnoloģiju zinātājs sniedza savu komentāru saistībā ar viedo ierīču kamerām.

Huawei P9 kamera nemaz nestāv klāt iPhone un Samsung kamerām.” Pēc personiskās pieredzes viņš uzskata, ka iPhone 7 Plus un Samsung Galaxy S7 Edge kameras ir krietni labākas par izslavēto Huawei P9. Runājot par filmēšanu, eksperts P9 kameru novērtē vēl zemāk, sakot, ka pat Samsung Galaxy S6 videokamera spēj nofilmēt labākas kvalitātes video.

Tāpat Ozoliņš piebilda, ka Huawei P9 spējīgs uzņemt labas kvalitātes melnbaltas fotogrāfijas, taču, pēc viņa domām, citos aspektos P9 pārliecinoši zaudē gan iPhone 7 Plus, gan Samsung Galaxy S7.

Saistītās tēmas: fotokameraviedtālruņi

Izsaki savu viedokli