Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi
post-image

Pēc veiksmīga projekta un produkta izstrādes jaunā Insta360 Air pievienojamā kamera, kas domāta Android tālruņiem, ir jau nonākusi tirdzniecībā visā ASV un Eiropā. Kompānija tuvākajā laikā jaunajai kamerai cer pievienot pat vairākas funkcijas.

Insta360 Air ir golfa bumbiņas izmēra kamera, kas uzņem 360 grādu attēlus un video, izmantojot tavu Android tālruni. Pievienojot micro USB portu, ierīce ir spējīga pat uzņemt “Mazo planētu” veida kadrus.

Indiegogo kampaņas laikā 2016. gadā Insta360 izlaida iPhone tālruņiem domātu pievienojamu 360 grādu kameru. Vienas dienas laikā kampaņai sasniedzot jau pusi no saviem pārdošanas mērķiem, tagad šī ierīce ir pieejama arī pie mazumtirgotājiem. Insta360 Air ir pavisam vienkārši pievienojama ierīce ar intuitīvu dizainu. Tas izmanto divus platleņķa objektīvus.

Kamēr 360 grādu kamera piedzīvo savu uzplaukumu, kompānija atzīst, ka tā jau ir sākusi izstrādāt papildu funkcijas aparatūras atjauninājumiem, ieskaitot attēla stabilizāciju reālā laikā. Lai arī stabilizācija ir visai bieži iestrādāta daudzām kamerām par pieņemamu cenu, kompānija apgalvo, ka stabilizāciju ir plānots ieviest arī tiešsaistes straumēšanai.

Insta360 Air par 129 dolāriem pagaidām ir iespējams iegādāties ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Spānijā, Vācijā, Itālijā, Francijā un Japānā.


Resursi: Digitaltrends

Saistītās tēmas: androidInsta360 AirkameraTālrunis

Izsaki savu viedokli