Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Lai arī mūsdienās arvien vairāk cilvēku filmas izvēlas skatīties dažādos straumēšanas servisos, tomēr liela daļa labprātāk pielieto arī vecākas metodes un kino vēro ar fizisko disku palīdzību savās viedierīcēs. Mūzikas tehnikas ražotājs Pioneer paziņojis, ka nākammēnes laidīs klajā divus jaunus diskdziņus datoriem, un ar to palīdzību būs iespējams skatīties Ultra HD Blu-ray kvalitātes filmas.

BDR-S11J-BK un BDR-S11J-X varēs darbināt trīs slāņu 4K kvalitātes video. Abu diskdziņu komplektos automātiski ietilps Cyberlink’s PowerDVD lietojumprogramma, kas nodrošinās 4K video skatīšanos. Jāatzīst, ka ne visi datori būs pietiekami spējīgi, lai demonstrētu augstākā labuma attēlu. Minimālās prasības sevī ietver Windows 10 operētājsistēmu, septītās paaudzes Intel Core i5 vai i7 procesorus, kā arī HDMI 2.0 savienojumu, kas atbalsta HDCP 2.2.

Abi diskdziņi spēs lasīt un rakstīt Ultra HD Blu-ray kvalitātes video. Tiem nebūs būtisku atšķirību, kā arī vēl nav informācijas par to cenām. Jāpiebilst, ka eksistē arī iespēja, ka Pioneer vispirms prezentēs tikai vienu no abiem disku lasītājiem.

 

Resursi: https://www.engadget.com

Saistītās tēmas: bluraydiskdzinisfilmaspioneerultrahdvideo

Izsaki savu viedokli