Aktuāls

Disnejs šogad ir iesniedzis jaunus patentus dronu izmantošanai savos izklaides parkos.   Disneja gaismas šovi ir satriecoši, bet izklaides parks vēlas tos padarīt vēl iespaidīgākos, izmantojot tajos bezpilota lidaparātus. 

gaismas sovs

Disney kompānija ir iesniegusi patentu par projekcijas sistēmu, kuru izmantotu bezpilota lidaparāti.  Būtībā, sistēma projicētu nekustīgu attēlu vai video uz atstarotāja, kas novietots starp projektoru un dronu. Atstarotājs nodrošinātu, ka drons nenokļūst projekcijas ceļā un tādējādi netraucē tai.

Disnejs jau vairākus gadus ir vēlējies izmantot dronus, lai nakts šovu laikā izklaides parkā gaisā projicētu milzīgus tēlus, šī sistēma beidzot varētu šo ideju īstenot.

drona patents

Sistēma arī paver jaunas iespējas gaisa reklāmai un citiem šādu projekciju izmantošanas veidiem- piemēram ārkārtas situāciju paziņojumu nodošanai cilvēkiem.

Disnejs ir iesniedzis prasību Federālajā Aviācijas Administrācijā atļaut dronu izmantošanu Walt Disney World  izklaides parka teritorijā, kas līdz šim bija aizliegts.

Izsaki savu viedokli