Aktuāls

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

9 fakti, ko tu nezināji par Latvijas sasniegumiem kosmosa izpētes jomā

IT sasniegumi, bizness

Filipīnās tiek izmēģināta ”Twitter Lite” optimizētā aplikācija

Internets

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto
post-image

Starptautiskais kiberdrošības uzņēmums Kaspersky Lab un zinātnes festivāls Starmus 2017 ir izpētījis, kā ļaudīm izklausās drošība. Populārākie dīdžeji no visas pasaules šos secinājumus ir pārvērtuši 10 skaņdarbos, kas iemieso «Drošības skaņu».

Sadarbībā ar sporta zvaigznēm, pētniekiem un mūziķiem, tostarp šaha superzvaigzni Sergeju Karjakinu un vairākiem Formula 1 pilotiem, projekts «Drošības skaņa» izpētīja, kuras skaņas mūsu psihe saista ar drošības sajūtu.

Lai tās pārvērstu mūzikā, Kaspersky Lab un starptautiskā hausmūzikas ierakstu izdevniecība Diamondhouse Records atlasīja 10 visā pasaulē atzītu mūzikas producentu un dīdžeju grupu, lai viņi šā gada zinātnes un mākslas festivālam Starmus Tronheimā, Norvēģijā, remiksētu ekskluzīvu skaņdarbu ciklu, kas iemieso «Drošības skaņu».

Grupā iekļautie mūziķi

  • Edijs Amadors — Grammy nominēts amerikāņu tehhausmūzikas un deju mūzikas dīdžejs un producents
  • AKADIAN — britu progresīvās hausmūzikas un elektromūzikas dīdžejs un producents
  • Danijs Koiva — spāņu hausmūzikas dīdžejs un producents
  • DJ Schedule 1 — dienvidkorejiešu elektroniskās deju mūzikas dīdžejs un producents
  • Dubtal3nt — austriešu dabstepa un trapmūzikas dīdžejs un producents
  • DJ Favorite — krievu nākotnes hausmūzikas dīdžejs, remiksētājs un producents
  • Artone & BOYAN — bulgāru dziļās hausmūzikas un nomierinošās atpūtas mūzikas producenti un dīdžeji
  • DJ Superjam — amerikāņu hiphopa dīdžejs un producents
  • Falko Nestoliks — vācu hausmūzikas remiksētājs un producents
  • DJ Likov — krievu elektrohausmūzikas dīdžejs un producents

Galīgie skaņdarbi līdzvērtīgi sacenšas publiskajā balsojumā, turklāt žūrija nosauks oficiālo «Drošības skaņas» himnu Starmus Kaspersky centrā. Publiskā balsošana par labākajiem skaņdarbiem ir sākusies.

Kaspersky Lab valdes priekšsēdētājs un vadītājs Jevgeņijs Kasperskis sacīja: «Cilvēka drošības un aizsargātības sajūta ir subjektīva. Situācija, kurā kāda persona jūtas droši, citam var būt elle. Kāds skaņdarbs dažiem var būt nomierinošs, bet tracināt citus. Es domāju, ka eksperimenti un jaunā meklējumi ir ļoti svarīgi, lai atrastos tehnoloģisko inovāciju priekšgalā. Turklāt parasti jaunā meklējumi ir arī ļoti interesanti. Un mūsu projekta «Drošības skaņa», kas ir uzsākts, lai atzīmētu mūsu uzņēmuma 20 gadu jubileju, uzdevums ir izpētīt drošības un aizsargātības personisko nozīmi dažādām personām. Un es ar nepacietību gaidu iespēju noklausīties šī projekta iedvesmoto mūziku.»

Dalībnieks DJ AKADIAN komentēja: «Man «Drošības skaņa» ir smagu cietuma durvju aizsišanās ar dunoņu un aizbīdņu beršanās gar metālu, lai aizcirstos ar rībienu. Man būs interesanti dzirdēt, kā visas šīs «drošās skaņas» apvienosies mūsu skaņdarbos — tas, protams, ir aizraujošs uzdevums.»

Ikdienas sarunas, sanāksmes un diskusijas zinātnieki un kiberdrošības eksperti vadīs festivāla Starmus 2017 Kaspersky centrā.

Lai iegūtu vairāk informācijas un noskatītos «Drošības skaņai» iesniegtos videoklipus, apmeklējiet «Drošības skaņas» oficiālo tīmekļa vietni http://sound-of-safety.com/.

Publicējiet savu «Drošības skaņu», izmantojot #MySoundOfSafety.

Kaspersky Lab sponsorē Starmus 2017, kas norisinās no 2017. gada 18. līdz 23. jūnijam, un visa festivāla tiešraidi par brīvu var skatīties šeit.

Saistītās tēmas: KasperskyLabkiberdrošība

Izsaki savu viedokli