Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Kompakta izmēra skaļruņi ir tehnoloģiju nākotne. Neliela ierīce ar modernu minimālisma estētiku iekļaujas jebkurā interjerā. Taču tas nenozīmē, ka mazie skaļruņi ir mazāk jaudīgi un spēcīgi par lielajiem sava aroda priekštečiem.

Dinamiska skaņa un spēcīgs bass – lūk, kas slēpjas jaunajā caurspīdīgo skaļruņu projektā, kurš šobrīd atrodas Kickstarter un gaida savu lēcienu tehnoloģiju saulītē. Jaunais projekts piedāvā “labāko bezvadu skaļruni, ko iespējams izveidot gan cilvēkam, gan videi”. Skaļruņu funkcijas ietver iebūvētu pastiprinātāju ar ciparrakstu apstrādi un 2,5 collu premium pilna diapazona draiveri.

Skaļruņos arī ir ietverta neliela ierīce, kas spēj noteikt, ja kādai no detaļām ir nepieciešama nomaiņa. Tie ir viegli savienojami gan ar Wi-Fi, gan ar Bluetooth.

Kickstarter ir liela, globāla kopiena, kas ir būvēta par un ap radošumu un radošiem projektiem. Vairāk nekā 10 miljoni cilvēku no visiem kontinentiem katru dienu atbalsta kādu no šāda veida projektiem. Tā ir vieta, kas palīdz māksliniekiem, uzņēmējiem un cita veida radītājiem atrast resursus, kuri nepieciešami, lai savas idejas pārvērstu par realitāti. Līdz šim desmitiem tūkstošiem radošo projektu – lieli un mazi – ir tikuši īstenoti, pateicoties Kickstarter kopienas atbalstam.

Saistītās tēmas: bezvaduCaurspīdīgskickstarterProjektsskaļruņi

Izsaki savu viedokli