Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Maza kabatas kamera, kas ir domāta naksnīgās debess fotografēšanai, gandrīz jau ir gatava.

Tiny1 no Singapūras start-up uzņēmuma TinyMOS ar savu projektu pagājušajā gadā piesaistīja līdzekļus gandrīz 430 tūkstošu dolāru apmērā, vairāk nekā trīs reizes pārspējot sev noteikto mērķi.

Kad pirms gada tika prezentēta sākotnējā kameras prototipa versija, tā izskatījās pēc maza alumīnija sīkrīka. Šonedēļ uzņēmums ir prezentējis prototipa jaunāko versiju, kas no alumīnija pārklājuma tika nomainīts pret ogles melnu ietvaru. Kamerai komplektā nāk līdzi arī trīs lēcas – platleņķa, vidēja fokusa garuma un telefoto lēca.

Fotogrāfijas entuziastiem kamerai būs iespējams piestiprināt arī savas lēcas ar speciāla adaptera palīdzību.

Kamera ir noturīga pret laikapstākļiem: tās gumijas segums ļauj veidot fantastiskas fotogrāfijas arī nokrišņu laikā un pat -20 grādu lielā salā.

Android bāzētajai kamerai ir GPS mikroshēma, kas atvērs debess karti, lai palīdzētu astronomiem-amatieriem vieglāk atrast savu mērķi.

Kompānija no aprīļa līdz jūnijam plāno tirdzniecībā ieviest aptuveni 1000 kameras. Izstrādātāji gan apgalvo, ka vēl ir nepieciešams piesaistīt privātos investorus, lai tirdzniecībā palaistu pēc iespējas vairāk šo kameru. Ja tā nonāks tirdzniecības plauktos, tad gaidāmā cena varētu būt aptuveni 529 dolāru.


Resursi: Mashable

Saistītās tēmas: AstronomijafotogrāfijaskameraZvaigznes

Izsaki savu viedokli