Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Samsung Galaxy S8 un S8 Plus viedtālruņi ir pilni ar jaunām funkcijām un uzlabojumiem: jauns displejs, kas ir lielāks nekā jebkad agrāk, jauns procesors, jaudīgs digitālais palīgs. Tomēr par vienu lietu izstrādātāji šķiet ir piemirsuši… Vai arī nē. Tā ir tālruņa aizmugurējā kamera.

SamMobile pārstāvis norāda, ka Galaxy S8 netiek izmantotas jaunas attēla mikroshēmas. Tomēr mazā apgaismojumā varētu būt daži uzlabojumi. Vai kamera vēl jebkādā citādā veidā ir atšķirīga no iepriekšējā modeļa, Samsung atteicās to pieminēt prezentācijas pasākumā.

Tāpat kā daudzi citi konkurenti Samsung gadu gaitā ir izveidojis aizvien lielākus piedāvājumus saistībā ar kameru. Iepriekšējos prezentāciju pasākumos kompānija pavadīja vairākas minūtes, skaidrojot jaunākās atšķirības savu viedtālruņu kamerām. Tomēr pēdējā viedtālruņu prezentācijā kompānija tam veltīja vien divas minūtes.

Var arī minēt, ka Samsung ir nolēmis uzlabot kādu svarīgāku kameru – priekšējo. Galaxy S8 ir 8 megapikseļu priekšējā kamera un uzlabota sejas noteikšana un auto fokuss. Izskatās, ka tas ir krietns kāpiens atšķirībā no Galaxy S7 tālruņa, kura priekšējai kamerai bija 5 megapikseļi.

Visiem vadošajiem viedtālruņiem ir 12 vai 13 megapikseļu aizmugurējās kameras, daudzām no tām ir iestrādāta optiskā attēla stabilizācija. Patērētājiem vairs nav jāuztraucas par to, vai viņu nākamajam viedtālrunim būs laba kamera. Tajā pašā laikā paliek aizvien grūtāk noteikt, kurš no tālruņiem ir ar “labāko kameru”.


Resursi: The Verge

Saistītās tēmas: Galaxy S8kameraUzlabojumi

Izsaki savu viedokli