Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness
post-image

21. gadsimts ir pierādījis, ka pasaules iedzīvotāji aizvien vairāk dod priekšroku tējkannām, kuras “pašas spēj pagatavot tēju.” Tomēr nereti šīs tējkannas mēdz būt nedārgas veļasmašīnas cenā. Šajā izlasē piedāvājam iepazīties ar 7 jauno tehnoloģiju tējkannām par vairāk vai mazāk pieņemamu cenu.

Tefal KO7108

Cena: 40 eiro

Kurš teica, ka nav iespējams ievietot tējas sietiņu tieši tējkannā? Tefal tējkannas izstrādātājiem tas ir izdevies. Neņemot vērā šo uzlabojumu, tējkanna īsti ne ar ko neatšķiras no citiem līdzīgiem modeļiem: 2000 W jauda, 1,7 litru ietilpība, Schott Duran stikls. Sietiņš, kas piestiprināts pie vāka āķa, ir noņemams.

Mīnusi:

Nav temperatūras regulētāja un uzsildīšanas opcija, bet par tādu cenu tas šķiet visai pieņemami. Jā, pēc pareiziem noteikumiem un neizdosies uzvārīt perfektu balto vai zaļo tēju, tomēr sietiņš šo procesu padara kaut nedaudz vieglāku.

Gemlux GL-EKTM-502G

Cena: sākot ar 57 eiro

Šis modelis ir visai līdzīgs nākamajam modelim, par ko rakstīts zemāk, tomēr šī tējkanna patērē nedaudz mazāk enerģijas – 2000 līdz 2400 W. Temperatūra ir regulējama no 70 līdz 100 grādiem pēc Celsija, kā arī ir ierīkota siltuma saglabāšanas funkcija un izgaismotas pogas, lai vēlā vakara stundā tējkanna būtu atrodama bez gaismas slēdža. Tējkannas ietilpība ir 1,7 litri.

Mīnusi:

Nav iespējams regulēt vārīšanas laiku.

ProfiCook PC-WKS 1020 G

Cena: 73 līdz 125 eiro

Šis modelis nav no lētākajiem. Temperatūru ir iespējams regulēt no 70 līdz 100 grādiem, un pastāv siltuma saglabāšanas funkcija. Tējas bloku ir iespējams izņemt un izmantot tējkannu bez tā. Modeļa tilpums – 1,7 litri.

Mīnusi:

Tējkannas jauda ir ļoti liela – 3000 W, kas var šķist kā priekšrocība, taču tā nav. Tējkanna nodrošinās ātru uzvārīšanos, taču tiks patērēts daudz elektrības, ko ne visi kontakti var izturēt. Tējkannai arī nav iespējas iestatīt uzvārīšanās laiku.

Ariete 2894

Cena: sākot ar 42 eiro

Šai tējkannai ir liels cenu diapazons, ir iespējams šādu modeli atrast arī par 150 eiro, taču tas nav īsti izdevīgi. Modelis ir izstrādāts sadarbībā ar pazīstamu tējas ražošanas kompāniju. Tieši tāpēc šeit uzsvars ir likts uz pareizu tējas uzvārīšanu: ir iespējams izvēlēties temperatūru no 60 līdz 100 grādiem, kā arī var iestatīt uzvārīšanās laiku. Tējkannā arī ir iestrādāta siltuma uzturēšanas funkcija, kura spēj tēju saglabāt siltu līdz 30 minūtēm. Tās jauda ir 2400 W, kas pie 1 l ietilpības ļauj tējai uzvārīties ļoti ātri. Šis ir īsts multikulturāls modelis – angļu kontrolieris Strix, vācu stikls, Itālijas zīmols, angļu tēja un ķīniešu montāža.

Mīnusi:

Stikls pavisam noteikti ar laiku kļūs netīrs, un šaurā kakliņa dēļ tējkannu ir sarežģīti mazgāt. Turklāt mazā ietilpība ir pietiekama tikai 3 cilvēkiem.

Princess 236007

Cena: 115 eiro

Elektriskās indukcijas tējkanna ar tējas bloku. Jauda – 1799 W, temperatūru ir iespējams regulēt no 70 līdz 100 grādiem. Tu arī vari saglabāt vēlamo temperatūru līdz 30 minūtēm. To var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā – tas ir nozīmīgs pluss, ņemot vērā to, ka stikls visai ātri var kļūt netīrs.

Mīnusi:

Nav iespējams regulēt uzvārīšanās laiku. Nav lēts modelis, tomēr visai ekskluzīvs.

Rommelsbacher TA 1400

Cena: 190 līdz 230 eiro

Šī dārgā tējkanna ir vācu modelis. Tās ietilpība ir 1,7 l, bet ieteicamā maksimālā ietilpība šim modelim ir tikai 1,2 l. Kolba ir izgatavota no Schott Duran stikla. Iespējama temperatūras regulēšana no 50 līdz 100 grādiem, var saglabāt siltumu līdz 30 minūtēm. Infūzijas laiks – līdz 10 minūtēm. Visi vārīšanās procesi tiek parādīti LCD displejā.

Mīnusi:

Tējkannas jauda ir vien 1400 W, kas nozīmē nesteidzīgu ūdens uzvārīšanu, nemaz nerunājot par augsto cenu.

KitchenAid 5KEK1322SS

Cena: ap 218 eiro

KitchenAid – ļoti vecs un dārgs zīmols. Tomēr šai tējkannai īpašu spēju nav: temperatūras regulēšana no 70 līdz 100 grādiem, spēj saglabāt siltumu līdz 30 minūtēm. Ērts termoregulators un nekādu pogu. Tilpums līdz 1,5 l.

Mīnusi:

Nav iestatīts uzvārīšanas regulators. Ļoti dārgs modelis. Nevienu no noņemamām daļām nav iespējams mazgāt veļas mašīnā – par šādu cenu būtu labi, ja tas būtu iespējams.

Saistītās tēmas: modeļitehnoloģijasTējkannas

Izsaki savu viedokli