Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Mēs lielu savas dzīves daļu dzīvojam steigā, tāpēc bieži vien parastām higiēnas vajadzībām neveltām pietiekami daudz laika. Gudrās zobu sukas ir radītas tam, lai iemācītu mums zobus tīrīt labāk, ilgāk un kvalitatīvāk. Ideālā gadījumā tu vari sazināties ar savu zobārstu, kurš palīdzēs tev izvēlēties piemērotākos mutes higiēnas produktus. Šīs gudrās zobu birstes būs kā neaizstājams palīgs tavā ikdienas mutes higiēnas kopšanas rutīnā, kas tev arī pareizi iemācīs tīrīt zobus.

Kolibree Ara

Cena: 79 eiro, pārdošanā no 2017. gada marta

Jaunums no franču ražotāja. Taču no unikalitātes šai zobu birstei piemīt maz, kaut gan jāņem vērā vien tas fakts, ka pirmā elektroniskā zobu birste ir nākusi no pavisam cita ražotāja. Zobu tīrīšanas laikā darbojas ne tikai sari, bet arī kustību sensori, kas uzrauga tīrīšanas parametrus un analizē tos – cik ilgi tu tīri zobus, cik bieži, vai tu nepalaid garām atsevišķas zonas, kā arī seko līdzi procedūras efektivitātei. Reizi nedēļā lietotājs savā tālrunī saņem ziņojumu par viņa centieniem: par to, kas ir izdarīts pareizi un kas vēl ir jāuzlabo. Ziņojumā arī tiek minēti visi tie mutes higiēnas uzlabojumi, kurus spogulī tu neieraudzīsi.

Oral-B Triumph 5000 SmartGuide

Cena: 140 – 190 eiro

Gudrs zobu tīrīšanas pionieris. Šis modelis tirdzniecībā parādījās jau 2013. gadā. Zobu birstei ir 5 tīrīšanas režīmi: ikdienas, jutīgu zobu, intensīvais, pulēšanas un “rūpes” par smaganām. Sukai piemīt rotācijas kustības, kuras ražotāji dēvē par 3D tehnoloģiju. Šajā modelī ir ierīkots arī gaismas sensors uz zobiem un smaganām: ja lietotājs pārspīlē ar zobu tīrīšanu, sensorā parādās sarkanā gaisma un pulsācija uzreiz izslēdzas. Birstes sprauslas ir ieteicams mainīt ik pēc 3 mēnešiem.

Xiaomi Soocare X3

Cena: 70 eiro

Šī gudrā ierīce ir aprīkota ar bezvadu sakaru sinhronizāciju ar mājas ierīcēm, kas ļauj sazināties ar lietotāju, izmantojot MI Home pakalpojumu. Birstes ātrumus ir iespējams regulēt (līdz pat 37 200 svārstības minūtē), tā darbojas ar akumulatoru. Birstes sari ir izgatavoti no DuPont firmas neilona. Aplikācija ļauj iestatīt zobu tīrīšanas ilgumu (2 vai 2,5 minūtes), samazināt vibrācijas līmeni, kā arī pievienot balināšanas opciju un pat mēles tīrīšanu.

Philips Sonicare For Kids

Cena: 95 eiro

Īpaša elektriskā zobu birste, kas domāta bērniem no 3 līdz 10 gadiem, kas sinhronizējas ar Bluetooth, lai bērns varētu redzēt, cik labi birste attīra zobus no netīrumiem, kā arī saņem virtuālu motivāciju. Aplikācija analizē katras procedūras ilgumu un apkopo statistiku par bērna zobu suku. Taimeris māca bērniem pareizu zobu tīrīšanas ilgumu. Birstei ir ļoti mīksti sari, kas nesavaino smaganas un bērna zobus. Saskaņā ar ražotāju, suka spēj veikt līdz 500 svārstībām minūtē.

 

Saistītās tēmas: BirstesElektronikaHigiēnatehnoloģijasZobi

Izsaki savu viedokli