Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Rīgā atvēries Dānijas luksusa audio un video tehnikas ražotāja  “Bang & Olufsen” oficiālais veikals. Salonveikalā pieejams viss “Bang & Olufsen” produktu spektrs: televizori, plašs austiņu klāsts, tostarp bezvadu, mūzikas sistēmas un ekskluzīva dizaina augstas veiktspējas skaļruņi. Veikals atrodas uz Elizabetes ielas līdzas zīmolu “Chopard” un “Montblanc” salonveikaliem.

 

“Askētiskais skandināvu dizains ir tuvs Baltijas iedzīvotājiem, tāpat arī Latvijas cilvēkiem ir augstas prasības pret audio un video tehnikas kvalitāti. Rīgas salona iekārtojums veidots pēc  vienotiem zīmola izkārtojuma un interjera standartiem”, stāsta viens no Rīgas salonveikala “Bang&Olufsen” līdzīpašniekiem Aleksandrs Cimbaļuks.

Bang & Olufsen pirmsākumi meklējami Dānijas pilsētā Struer, 1925. gadā, kad divi jauni inženieri Pīters Bangs (Peter Bang) un Svends Olafsens (Svend Olufsen) nodibināja radio aparātu ražošanas uzņēmumu. 90.gadu laikā zīmols ir kļuvis par kvalitātes un dizaina izcilības ikonu un pašlaik ar veikaliem vairāk nekā 70 valstīs nodarbina ap 1,100 cilvēku. Uzņēmuma 2016.gada ieņēmumi sastāda 2,954 miljonus dāņu kronas. “Bang & Olufsen” akcijas tiek kotētas Dānijas biržā, Kopenhāgenā.

Saistītās tēmas: bang & olufsenluksus preces

Izsaki savu viedokli