Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Philips DesignLine televizors ieguvis žūrijas augstāko novērtējumu prestižajā iF Product Design Award konkursā Minhenē, saņemot iF zelta godalgu. Žūrija augsti novērtēja lielisko DesignLine dizainu, kas lauž sabiedrības stereotipu par to, kādam jāizskatās mūsdienīgam televizoram.

Šī balva ir viena no prestižākajām godalgām, kādu piešķir par inovatīvu produktu dizainu. Papildus iegūtajai zelta godalgai kompānija TP Vision saņēma iF dizaina balvu 2014 (iF Product Design Award 2014) par Philips televizora modeli PFL 47PFL7108S.

Philips DesignLine maina priekšstatu par televizoru dizainu

Philips DesignLine televizors būs lielisks papildinājums mūsdienīgam interjeram. Izslēgtā režīmā televizora ekrāns maz līdzinās ierastajam televizoram – tumšs, vienlaidu stikla panelis, kas pāriet no melna caurspīdīgā. Ieslēdzot televizoru, caurspīdīgais panelis rada priekšstatu, ka televizora ekrāns it kā karājas gaisā. Philips unikālā Ambilight sistēma projicē gaismu ārpus ekrāna robežām uz sienas, tādā veidā bagātinot skatīšanās pieredzi.

Radot Philips DesignLine, mēs centāmies to veidot kā harmonisku interjera detaļu, izmantojot formas un materiālus, kas atšķiras no ierastā televizoru dizaina. Iegūtā iF zelta godalga ir milzīgs pagodinājums TP Vision komandai par ieguldīto darbu izsmalcinātu televizoru radīšanā, kas spēj mainīt ierastās robežas un sniedz patērētājiem bagātīgu un inovatīvu tehnoloģiju klāstu”, norāda kompānijas TP Vision vecākais radošais direktors Rods Vaits (Rod White).

3d-televizor-philips-47pfl7108s-i-60-10004525b9

Saistītās tēmas: philipstelevizori

Izsaki savu viedokli