Aktuāls

post-image

Šī virtuves koncepcija tika izstrādāta kopā ar slaveno mēbeļu ražotāju IKEA un dizaina firmu IDEO.

1. Laipni lūgti 2025.gadā. Tā izskatīsies mūsdienīga virtuve.

Sk. titulbildi

2. Vai nezini, ko darīt ar tomātu, kas drīz jau būs sabojājies? Noliec to uz galda, lai nekavējoties saņemtu ātru un vieglu recepti. Mērķis šajā situācijā būs samazināt pārtikas atkritumus.

3. Recepte būs redzama uz galda, lai tu savu iPad varētu atstāt uz dīvāna un neizmantot to.

4. Mazu dzīvokļu iedzīvotājiem galds aizvietos plīti. Slēptie indukcijas rinķi uzsildīs pārtiku kastroļos vai pannās, neuzsildot citus virtuves piederumus.

5. Uzkodu bārā varēsiet uzglabāt pārtiku redzamā vietā, vairs nevirinot ledusskapja durvis.

6. Produkti tiks glabāti pārredzamos konteineros, kur iekšējo temperatūru iespējams kontrolēt ar iebūvētu dzesēšanas tehnoloģiju indukcijas plauktos.

7. Šis zivs gabals atrodas caurspīdīgā konteinerī ar uzrakstu “2 grādi pēc Celsija”. Plaukts uzturēs šo temperatūru, līdz tu zivi būsi nolēmis pagatavot.

8. Ūdens sistēma piedāvās daudz atbildīgāku ūdens izmantošanu. Tai ir divas izlietnes: viena domāta melnajam ūdenim, kas tiek novadīts kanalizācijā un pelēkais ūdens, kas tiek izmantots atkārtoti trauku mazgāšanā vai aplaistīšanas iekārtās.

9. Īpašā reģenerācijas sistēma liks mums sekot līdzi tam, ko mēs metam prom. Manuāli sakārtoti atkritumi tiks saspiesti, aizzīmogoti un marķēti.

Saistītās tēmas: Ikea virtuve

Izsaki savu viedokli