Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

LG ir nācis klajā ar pasaulē pirmajām viedajām LED spuldzēm. To nosaukums ir LG Smart Bulb un tās nodrošina plašās iespējas, turklāt šīs spuldzes iespējams savietot ar Android un iOS ierīcēm.

LG norāda, ka Smart Bulb zemā voltāža ļauj tām strādāt vairāk nekā 10 gadus. Taču interesantākā daļa paveras programmatūras sniegtajās iespējās. Piemēram, ierīce apgādāta arī ar drošību pastiprinošu opciju – ja gadījumā neesat mājās, bet ārā jau satumsis, spuldze automātiski ieslēgsies, radot iespaidu, ka dzīvesvieta nav atstāta tukša.

Interesanta ir arī „Party Mode” opcija, kas ļauj ieslēgt gaismas dažādās krāsās un nodrošinot to mirgošanu, atkarībā no dotajā brīdī atskaņotās mūzikas ritma. Tāpat izstrādāta funkcija, kas liek spuldzēm mirgot gadījumā, ja tālrunī parādās ienākošs zvans.

Debijas brīdī izstrādājums būs pieejams tikai Android ierīcēm (sākot no Android 4.3 un jaunākām), taču vēlāk tikšot nodrošināt atbalsts arī iOS ierīcēm (sākot no iOS 6 un jaunākām versijām). Smart Bulb savienojas ar mobilajām ierīcēm, izmantojot Wi-Fi bezvadu savienojumu.

Pārdošanā gaismekļi nonāks jau tuvākajās dienās, bet to cena būs aptuveni 32 dolāri.

lg smart bulb

Saistītās tēmas: LG Smart Bulbviedās spuldzes

Izsaki savu viedokli