Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

iRobot papildinājuši savu robotu-putekļusūcēju klāstu ar jaunu ierīci, kas atšķirībā no iepriekšējiem kompānijas produktiem, izmanto vizuālās navigācijas tehnoloģiju un tādējādi spēj gudrāk pārvietoties.

rommba-980-navigation-10

Ja iepriekšējo paaudžu iRobot Roomba roboti-putekļusūcēji pārvietojās diezgan haotiski, balstoties vien uz kontakta un infrasarkanajiem sensoriem, tad jaunajā robotā iebūvēta adaptīvās navigācijas sistēma, kas izmanto gan sensorus, gan arī kameru.

Pateicoties jaunajai navigācijas tehnoloģijai iRobot Roomba 980 vairs nepārvietosies haotiski, bet gan tīrīs telpu paralēlās līnijās, kas teorētiski nodrošinās labāku uzkopšanu. Tīrīšanas laikā robots veidos telpu karti, kas tam palīdzēs labāk saprast, kur robots jau ir bijis un kur tīrīšana ir nepieciešama. Komplektācijā iekļautais akumulators ar vienu uzlādes reizi spēj robotu darbināt divas stundas, pēc kā gadžets pats atgriezīsies lādēšanas dokstacijā. Ja nebūs paspējis iztīrīt visu telpu, tas uzlādēsies un turpinās darbu.

Tāpat arī jaunajā iRobot Roomba 980 iebūvēts WiFi un iRobot Home aplikācijas atbalsts, kas ļauj ierīci vadīt, no viedtālruņa, atrodoties jebkur, kur vien ir pieejams internets.

Paredzams, ka iRobot Roomba 980 Eiropas veikalu nonāks tuvāko pāris mēnešu laikā. ASV jau ierīce ir pārdošanā un izmaksās 899 ASV dolārus.

Izsaki savu viedokli