Aktuāls

”iPhone 8” un ”iPhone X” parāda iespaidīgus rezultātus veiktspējas testos

Tālruņi, mobilās ierīces

Latvijas iedzīvotāji iepērkas “Google Play” veikalā par vidēji 3 eiro

Sakaru pakalpojumi

Pavīd pirmās ”Samsung Galaxy S9” baumas – Ierīcei būšot 1000 kadru sekundē kameras sensors

Tālruņi, mobilās ierīces

”Samsung” beidzot piedāvā likvidēt ”Bixby” pogas funkcionalitāti

Mobilās aplikācijas

”iMessage” maksājumu serviss ”iOS 11” vēl nebūs pieejams

Mobilās aplikācijas

Eksperts: lietu internets pamazām sāk savu attīstību biznesa vidē Latvijā

Internets

Prezentēts jaunais ”Volkswagen Amarok Aventura Exclusive” prototips un īpašais ”Dark Label” modelis

Auto, Moto

Uzzināt par “Tele2” piedāvātajām vakancēm un pieteikties darbam tagad varēs caur čatbotu

Telekomunikācijas

”Nintendo Switch” jau atkal pārdošanas apjomu ziņā pārspēj ”PS4” un ”Xbox One”

Aprīkojums

”Porsche” savu pirmo elektroauto atrādīs 2019. gadā

Automobiļi, moto transports
post-image

LG Electronics (LG) izstādē IFA 2016 pārsteigs apmeklētājus ar pasaule unikālu, 5 metrus augstu, 7,5 metrus platu un 15 metru garu  OLED tuneli. Lai radītu šo unikālo konstrukciju, kopumā tika izmantoti 216 atsevišķi, 55 collu lieli, izliekti OLED ekrāni, kas kopīgi veido gandrīz pusmiljardu (447 897 600) pikseļu, lai attēlotu elpu aizraujošu ainu kolekciju, tostarp Islandes ziemeļblāzmas, zemūdens ekosistēmu un videoierakstus no kosmosa. 

Lai demonstrētu OLED tehnoloģijas priekšrocības, LG radīja īpašu video, kurā tiek akcentētas dzīvās krāsas un spēja parādīt arī  vissīkākās detaļas. Videomateriālā tiek atspūguļots tumšs okeāns ar spīdošām medūzām un maigām vaļu kustībām, kā arī ainas no melnā kosmosa un košās ziemeļblāzmas melnās debesīs.

Ekrānu tuneļa iegrimstošās sajūtas nodrošina OLED īpaši plānie, ar augstu elastību apveltītie vieglie paneļi. OLED ekrānus iespējams izliekt pēc nepieciešamības, lai radītu ieliektas vai izliektas formas bez attēla kvalitātes kropļošanas, nodrošinot iespēju radīt satriecošas digitālas instalācijas. Katrs OLED pikselis spēj ieslēgties un izslēgties individuāli, likvidējot nepieciešamību pēc fona apgaismojuma.

“Ir pagājuši 50 gadi kopš LG izlaida savu pirmo televīzoru un OLED tunelis izstādē IFA 2016 ir radīts, lai nosvinētu jaunu pagrieziena punktu – OLED televizoru ienākšanu mūsu dzīvēs,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents Braiens Kvons. “Mēs IFA apmeklētājiem piedāvājam iespēju izbaudīt OLED revolucionārās attēla atveidošanas iespējas apvienojumā ar nevainojamu melno toni, neierobežotu kontrasta attiecību un reālām krāsām no jebkura skatīšanās leņķa.”

Izstādes IFA 2016 apmeklētāji tiek aicināti apskatīt satriecošo OLED tuneli LG stendā Messe Berlin 18. zālē no 2. līdz 7. septembrim.

Saistītās tēmas: LG ElectronicsLG TV

Izsaki savu viedokli