Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Jau šomēnes vairāk nekā 100 valstīs, tostarp Latvijā, LG Smart televizoru īpašniekiem būs iespēja baudīt tūkstošiem filmu un televīzijas raidījumu ar Google Play Movies & TV. Google Play Movies & TV, kas ir savietojams ar nozarē vadošo LG webOS TV platformu (kā arī ar tā agrākām NetCast 4.0 un 4.5 versijām), piedāvās filmu klasikas, jaunumus, neatkarīgās filmas un populārākās filmas gan HD, gan SD formātos.

Google Play Movies and TV

Izmantojot Google Play Movies & TV, skatītāji var iznomāt vai iegādāties tūkstošiem dažādu filmu vai televīzijas raidījumu. Un, pateicoties tam, ka viss saturs tiek izvietots mākonī, skatītāji var sākt to skatīties savā LG Smart televizorā mājās un turpināt skatīšanos no vietas, kur tā tika pārtraukta, savā viedtālrunī, planšetdatorā vai personālajā datorā.

Smart TV tirgus strauji pieaug, un tas veicina milzīgu pieprasījumu pēc svaigāka augstākas kvalitātes satura,” norāda LG Electronics Home Entertainment Company televizoru un monitoru ražošanas nodaļas viceprezidents un vadītājs Inkjū Lī. „Šī pieprasījuma apmierināšana ir LG augstākā prioritāte, kurai līdzvērtīga ir tikai mūsu vēlme nodrošināt labāko iespējamo skatīšanās pieredzi mūsu televizoru produktos ar webOS platformu. Mūsu ciešā sadarbība ar Google palīdzēs apmierināt LG Smart televizoru īpašnieku augstās prasības.”

Izsaki savu viedokli