Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Uzņēmums ”Vicis” izstrādājis triecienus absorbējošu amerikāņu futbola ķiveri ar nosaukumu ”Zero1”. Šajā ķiverē nav ievietotas nekādas gudrās tehnoloģijas, taču tai ir būtiski atstrādāts tās galvenais komponents – drošība.

Ķivere ir veidota no materiāla, kas lieliski absorbē triecienus un būtiski samazina galvas traumu iespējamību, kas tik fiziskā spēlē kā amerikāņu futbols ir bieža parādība. Tai ir iestrādāti vairāki slāņi. Viens no tiem ir triecienizturīgs un lokans, kas amortizē triecienus jebkādos virzienos. Cits slānis savukārt absorbē uzņemtos sitienus un atsit tos atpakaļ, lai maksimāli pasargātu galvu.

2017. gada sākumā pasaulē spēcīgākās amerikāņu futbola līgas NFL ķiveru laboratorijā tika veiktas pārbaudes. Tika atlasītas 33 labākās ķiveres pasaulē un ar tām veikti dažādi testi. Tika mērīta to izturība un noturība pret triecieniem un testu noslēgumā izrādījās, ka Zero1 ir drošākā ķivere starp visām pārējām. ”Vicis” ķivere pārspēja tādu brendu ķiveres kā ”Riddell”, ”Schutt” un ”Xeni”.

Izmantotie resursi: https://www.digitaltrends.com

Saistītās tēmas: amerikāņu futbolsekipējumsizgudrojumsĶivere

Izsaki savu viedokli