Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Šī nedēļas nogale galvaspilsētā paies sporta zīmē – kamēr maratona disciplīnu skrējēji vienu pēc otra pievarēs kilometrus, viņu līdzjutēji maratona EXPO Samsung stendā aicināti trasi izskriet virtuālajā realitātē. Savukārt tirdzniecības parkā Alfa ikviens varēs pārbaudīt savu koordināciju un airēšanas prasmes virtuālajā vidē.

Eiropā pirmajā virtuālajā maratona trasē būs iespējams izskriet 6 km un 10 km distances un iepazīt Rīgu no pilnīgi jauna rakursa. Šo iespēju nodrošina Samsung Gear VR briļļu tehnoloģija, kas ļauj baudīt 360 grādu video, virtuāli ceļot pa visu pasauli caur telpiskām fotogrāfijām un video, spēlēt spēles un pieredzēt citas unikālas iespējas. Piektdien un sestdien no plkst.10 līdz plkst. 20 stends darbosies maratona EXPO “Elektrum Olimpiskajā centrā”, bet svētdien maratona laikā arī 11. Novembra krastmalā.

Foto_Gear VR

Savukārt tirdzniecības parkā “Alfa” visas nedēļas nogales garumā tiks aizvadītas pirmās virtuālās sacensības airēšanā un driftā. Drifta disciplīna darbojas pēc simulatora principa, bet airēšanas īpašie trenažieri apvienojumā ar virtuālās realitātes ierīci ļaus pilnībā izbaudīt konkurentu klātesamības sajūtu. Šī spēle izstrādāta tepat Baltijā – Kauņas tehniskajā universitātē un tai Eiropā līdzvērtīgu nav.

Labāko rezultātu autori abās disciplīnās tiks apbalvoti ar īpašu komplektu – viedtālruni Samsung Galaxy S7, virtuālo ierīci Gear VR un jaunāko virtuālās realitātes spēļu izlasi. Savukārt tie, kas būs sevī atklājuši vēlmi pilnveidot prasmes, no jaunnedēļas, iegādājoties identisku Samsung ierīču komplektu, saņems īpašu spēļu paku 50 eiro vērtībā ar tādām spēlēm kā “Anshar Wars 2”, “Star Chart”, “Drift” un citām.

Izsaki savu viedokli