Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Finanšu tehnoloģiju kompānija Twino sadarbībā ar Latvijas Start-up uzņēmumu asociāciju uz vienu no vērienīgākajām start-up tehnoloģiju konferencēm Baltijā – Latitude59 – vedīs Latvijas start–up uzņēmēju delegāciju.

Starptautiskā konference Latitude59, kas Tallinā norisināsies no 31.maija līdz 1.jūnijam, pulcēs vairāk nekā 1500 start-up uzņēmēju, investoru, kā arī potenciālo biznesa partneru no Ziemeļeiropas, Silīcija ielejas, Eiropas, Krievijas un Āzijas.

IMG_9047

Lai veicinātu Latvijas start-up ekosistēmas un uzņēmēju dalību, finanšu tehnoloģiju kompānija Twino un Start-up uzņēmumu asociācija Startin.LV 35 aktīvākajiem Latvijas start–up uzņēmējiem nodrošinās iespēju apmeklēt starptautisko konferenci, kā arī pievienoties Latvijas start-up autobusam jeb LATVIAN START-UP BUS ceļā uz Tallinu. Autobuss ceļā uz konferenci dosies dienu iepriekš – 30.maija pēcpusdienā.

Dalībai Latvijas start-up autobusā tiks aicināti pieteikties Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas biedri. Papildu ielūgumus – apmaksātu braucienu uz Tallinu ar Lux Express autobusu un divu dienu ieejas biļeti – īpašā konkursā varēs iegūt arī Twino un Start-up asociācijas sociālo tīklu sekotāji īpašā konkursā.

Twino vadītājs Jevgeņijs Kazaņins: “Latvijas start-up veiksmes formula ir ne tikai jaudīgas idejas un spēcīgas komandas, bet arī aktīvi kontakti ar uzņēmējiem un investoriem no visas pasaules. Tādēļ esam priecīgi, ka varam atbalstīt Latvijas start-up asociāciju un veicināt sadarbību Latvijas start-up uzņēmumu vidū, lai kopīgiem spēkiem veicinātu šīs nozares attīstību.”

Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas valdes priekšsēdētāja Jekaterina Zaiceva: “Viens no mūsu asociācijas Startin.LV mērķiem ir veicināt ciešāku sadarbību starp Baltijas start-up ekosistēmām. Tādēļ mums ir jābūt pārstāvētiem visos lielākajos Baltijas start-up notikumos, jo tas signalizē nopietniem ārzemju investoriem un partneriem, ka Baltijas valstis ir vienots, spēcīgs reģions. Esam priecīgi, ka Twino, kas ir viens no veiksmīgākajiem Latvijas finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumiem, atbalsta mūsu start-up biedru braucienu uz Igaunijas gada notikumu – Latitude59 konferenci. Esmu pārliecināta, ka šāda iespēja palīdzēs mūsu biedriem spert vēl vienu soli pretī globālā tirgus iekarošanai.”

Izsaki savu viedokli