Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

1. Labākais viedtālrunis – ”Samsung Galaxy S8”

Jauno ”Samsung Galaxy S8” gan pēc funkcionalitātes, gan sintētiskajiem veiktspējas testiem var uzskatīt par šā brīža labāko viedtālruni pasaulē. Tā galvenais konkurents ”Apple” šī gada beigās laidīs klajā ”iPhone 8”, kas, visticamāk, būs vēl jaudīgāks tālrunis par ”Samsung” radīto.

+ Dizains

+ Jauda

+ Kamera

 

2. Labākā kompaktā skaņas sistēma – ”Naim Mu-so Qb”

Skaņas tehnikas eksperts Dankans Belss teicis šādus vārdus: ”Šī lieta skan fantastiski! Enerģiski, superīgi, iznīcinoši, lieliski! Šī iekārta spēj atskaņot bagātīgu skaņu, kas savstarpēji mijās ar kontrolētiem basiem un lielisku stereokvalitāti. Un tas ir viss ir iepakots tik mazā ierīcē. Sarežģīti atrast, pie kā šeit piekasīties.”

+ Dizains

+ Skaņas kvalitāte

+ Bagātīgs savienojumu klāsts

 

3. Labākais planšetdators – ”iPad Pro 10.5”

”Apple” planšetdatori allaž bijuši savas nozares līderi. ”Android” un ”Windows” darbinātās ierīces nav spējušas radīt pretsparu un ik gadu no gada ”Apple” var lepoties ar jauniem un jaudīgiem planšetdatoriem. Par labāko planšeti šodien var uzskatīt ”iPad Pro 10,5”, kas ir 9,7 collu versijas pēctecis. Planšetdators ir ārkārtīgi jaudīgs un apveltīts ar teicamu ekrānu, turklāt saņēmis visai solīdu 12 megapikseļu kameru.

+ Ekrāns

+ Jauda

+ Kamera

 

4. Labākās ”Bluetooth” austiņas – ”Sony MDR-1000X”

Lai arī vienas no pasaulē labākajām austiņām izstrādā ”Bose”, tomēr ”Sony” spējis radīt nopietnu konkurentu. Ieviešot līdzīgu ārpasaules skaņas slāpēšanas tehnoloģiju kā ”Bose”, ”Sony MDR-1000X” ir izveidojis teicamas austiņas. Tās spēj atskaņot dinamisku un kvalitatīvu skaņu, ko papildina teicami basi, kas ir fokusētāki kā dažām ”Bose” austiņām. Jāatzīst, ka, labi gribot, varētu atrast augstākas kvalitātes austiņas, taču šis ir labākais ”Bluetooth” bezvadu austiņu un cenas (nedaudz mazāk kā 300 eiro) savienojums.

+ Ārpasaules skaņas slāpēšana

+ Skaņas kvalitāte

+ Komforts

 

5. Labākais televizors – ”LG OLED E6”

E6 ir pirmais ”LG” televizors, kas ieguvis unikālu Picture-On-Glass dizainu. Tas lepojas ar 5,7mm plānu OLED paneli ar caurspīdīgu stikla aizmuguri un uz priekšu vērstu Sound Bar skaļruņu sistēmu, kas izstrādāta sadarbībā ar augstākās klases audio sistēmu ražotāju harman/kardon. Savukārt, pateicoties 3D krāsu kartēšanas tehnoloģijai, E6 televizori spēj atainot smalkākās krāsu un nokrāsu detaļas. Koncentrējoties uz TV tehnoloģijām, kas tieši saistītas ar attēla un skaņas kvalitāti, E6 pārstāv pilnīgi jaunu līmeni mājas izklaides inovācijās.

+ Dizains

+ HDR

+ Tumšie toņi

 

6. Labākais viedpulkstenis – ”Apple Watch 2”

”Apple” viedpulkstenis ir augstas kvalitātes ierīce. Tas ir ūdensizturīgs, relatīvi precīzi mēra sirds ritmu un var lepoties ar lielisku dizainu. Tam nav praktiski nevienas lietas, kas liktu vilties, jo pulkstenis savas funkcijas pilda nevainojami, turklāt reizē mijas ar fantastisku dizainu un labi nostrādātu operētājsistēmu ”WatchOS 3”. Vienīgais mīnuss – tas nav savienojams ar ”Android” ierīcēm.

+ Ūdens noturība

+ Dizains

+ Operētājsistēma

 

7. Labākais fitnesa pulkstenis – Garmin Forerunner 935

Ir skaidrs, ka ”Garmin” ir sporta pulksteņu izstrādes līderis. ”Garmin Forerunner 935” pulkstenis ir lieliski nostrādāts, tas ir ārkārtīgi viegls, ūdensizturīgs un precīzs pulkstenis. Tas spēj noteikt praktiski visu, kas saistīts ar sportiskajām aktivitātēm, sākot ar skriešanas intensitātes svārstībām un beidzot ar dažādiem peldēšanas datiem.

+ Dažāda sporta aktivitāšu informācija

+ Ūdensizturīgs

+ Daudzpusīgs

 

8. Labākais portatīvais dators – HP Spectre 13

”HP” savam luksus datoram dizainu nozadzis no ”Lenovo Yoga” modeļiem. Datoram ir teicams dizains un tā specifikācijas runā pašas par sevi – Intel Core i7-6500U procesors, 8 GB operatīvā atmiņa un grafikas karte Intel HD Graphics 520 ir tikai dažas no datora jaudīgajām specifikācijām. Tas ir ārkārtīgi plāns un 13,3 collu ekrāns to nepadara arī pārlieku milzīgu.

+ Plāns un viegls

+ Ērta tastatūra

+ Savienojumu dažādība

 

9. Labākā kamera – Sony A7R II

Lai arī kameru tirgū līderi ir ”Canon” un ”Nikon”, savu vārdu ir teicis arī ”Sony”. Viena no labākajām uzņēmuma kamerām ir A7R II, kas saņēmusi milzīgu megapikseļu daudzumu – 42! Kamera spējīga uzņemt ne tikai augstvērtīgas fotogrāfijas, bet arī teicamas kvalitātes video. Tā ir ērta un viegla un kopumā izcils ”Sony” veikums.

+ 42 megapikseļi

+ Augsta video kvalitāte

+ Augsvērtīga uzbūve

 

10. Labākais mājas virtuālais asistents – ”Amazon Echo”

Virtuālajiem asistentiem šobrīd nav lielas konkurences. Uzvarētājs ir ”Echo”, kam seko ”Google Home” un ”Apple HomePod”. ”Amazon” bija pirmais uzņēmums, kas sāka nopietni izgatavot virtuālos asistentus. Tā radītais ”Echo” ir labs palīgs ikdienā, lai uzzinātu vienkāršu informāciju. Taču vislielākais tā pluss ir viedo ierīču saderība. Kamēr ”Google” un ”Apple” ierīces atbalsta vien dažas viedās ierīces, tikmēr ”Echo” ir vesela rinda ar dažādām viedajām spuldzēm, slēdzenēm, utt.

+ Cena (~150 eiro)

+ Labas kvalitātes skaļrunis

+ Lielisks kontroles rīks, ja māja aprīkota ar vairākām viedajām ierīcēm

 

Saistītās tēmas: tehnoloģijastop 10

Izsaki savu viedokli