Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Daudzi zina, ka programmētāju profesija mūsdienās ir ļoti augsti pieprasīts amats visā pasaulē. Tehnoloģiju kompānijas bieži vien vēlas savākt vistalantīgākos prātus, pirms tie pat vēl ir parādījušies.

Mēs intervējam cilvēkus katru nedēļu,” atklāj “LinkedIn” vecākais programmatūras inženieris. “Ikreiz, kad mūsu kompānijai parādās lieliska ideja, uzreiz rodas jautājums – kurš strādās pie šī projekta?”

Taču ir liela problēma, kas sastopama visur pasaulē: uzņēmumi vēlas aizvien vairāk inženieru, taču tirgus tam vēl nav gatavs. Daudzi jaunie programmatūras absolventi nesaņem darbu, jo viņiem nav pietiekami lielas praktiskās pieredzes. Lai palīdzētu racionalizēt spēcīgāko kandidātu atrašanas procesu, Sanfrancisko ir izveidota specializēta skola ar mentoriem jaunajiem programmētājiem.

Tas ir jauns koledžas alternatīvas kurss programmētājiem, kas sagatavo studentus darba tirgum nepilna laika mācībās ārpus parastās koledžas. Kursa plāns ir sadalīts trīs daļās: deviņu mēnešu apmācība par programmatūras inženierijas pamatiem, sešu mēnešu prakse un vēl deviņi mēneši, kas vērsti uz specializāciju.

Mums neinteresē vecums, rase, dzimums, līdzšinējā profesionālā pieredze vai skolas pieredze,” saka mentors. “Mēs atbrīvojamies no visa veida aizspriedumiem un atlases procesa.”

Saistītās tēmas: programmēšanaskolatehnoloģijas

Izsaki savu viedokli