Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ja esi Windows 7 vai Windows 8 lietotājs un neizmanto kādu no programmām, kas likvidē paziņojumus par jaunināšanu uz Windows 10 operētājsistēmu, tad, visticamāk, Microsoft uzbāzība būs jau piegriezusies.

Windows_10

Nereti nākas dzirdēt par gadījumiem, kuros Windows 10 operētājsistēma uzinstalēta bez lietotāja piekrišanas. Tā gadījies kādai lietotājai ASV, kas pēc piespiedu Windows 10 instalācijas, iesūdzējusi Microsoft tiesā. Kā norāda Terija Goldšteina, tad viņa nav apstiprinājusi, ka vēlas savu datoru jaunināt uz Windows 10, tomēr tas noticis. Pēc jaunināšanas dators palicis nestabils un bieži uzkāries. Ņemot vērā, ka viņa datoru izmanto darba vajadzībām, tas viņai radījis zaudējumus.

Goldšteina izšķīrusies par lēmumu iesūdzēt tehnoloģiju gigantu tiesā, lai piedzītu zaudējumus, kā arī jauna datora iegādes izmaksas. Kā par brīnumu sievietei izdevās uzvarēt miljardu kompāniju, tiesa lēma par kompensāciju 10 tūkstošu ASV dolāru apmērā un Microsoft šo lēmumu nepārsūdzēja.

Microsoft ļoti agresīvi cenšas saviem patērētājiem piedāvāt Windows 10 operētājsistēmu, tiesa viņiem tas izdodas diezgan rezultatīvi. 2016. gada martā Windows 10 darbināja 300 miljonus datoru visā pasaulē.

Izsaki savu viedokli