Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets
post-image

Starptautiskajā tehnoloģiju iesācējuzņēmumu (startup) konferencē “Silicon Valley Comes to the Baltics 2015”, kas šogad notiks Rīgā 7.novembrī, savu dalību ir apstiprinājuši leģendārā Silīcija ielejas investīciju uzņēmuma “500 Startups” partneri Marvins Lao (Marvin Liao), Hasans Haiders (Hasan Haider) un Šons Persivals (Sean Percival), kā arī Baltijas reģiona veiksmes stāsti TransferWise, Infogr.am un Ask.fm.

Konferencē “Silicon Valley Comes to the Baltics 2015” uzstāsies desmit starptautiski pazīstami runātāji no Silīcija ielejas ASV, kā arī Baltijas reģiona veiksmes stāsti tehnoloģiju startup jomā. Šī gada tēma ir “MONEY GOES WHERE TALENT GROWS” jeb Nauda seko talantiem, uzsverot, ka jaunie tehnoloģiju uzņēmumi strauji attīstās visā pasaulē, ne tikai Silīcija ielejā ASV, un investori ir gatavi ieguldīt jaudīgās idejās un talantīgās komandās, lai kur tās atrastos.

Konferenē uzstāsies investori no “500 Startups”, kas ir viens no pazīstamākajām Silīcija ielejas investīciju kompānijām. “500 Startups” partneris un Oslo inkubatora vadītājs Sean Percival ikdienā strādā ar jauniem startup uzņēmumiem un jau iepriekš ir izteicies, ka apsver iespēju veidot līdzīgas programmas arī Baltijā. Marvin Liao, viens no pieredzējušākajiem investoriem konsultē iesācējuzņēmumus visā pasaulē no kopumā vairāk kā 1000 “500 Startups” uzņēmumiem, un pirms tam vairāk kā 10 gadus strādājis vadošos amatos Yahoo Inc!. Īpašais viesis ir Hasan Haider, viens no Tuvo Austrumu reģiona startup ekosistēmas virzītājspēkiem un investoriem, kurš dalīsies pieredzē par veiksmes stāstiem attīstības reģionos ārpus Silīcija ielejas.

Konferencē varēs satikties ar pēdējo gadu veiksmīgākajiem Baltijas tehnoloģiju iesācējuzņēmumu vadības komandu pārstāvjiem, kuri jau ieguvuši starptautisku atpazīstamību un piesaistījuši finansējumu. To vidū ir Ališia Dai (Alicia Dai) no Latvijā radītā jautājumu un atbilžu sociālā tīkla Ask.fm, kura kontrolpaketi 2014. gadā iegādājās ASV investori. Tāpat uzstāsies Kristo Käärmann, Igaunijas pēdējo gadu lielākā veiksmes stāsta, naudas pārskaitījumu platformas TransferWise dibinātājs, kā arī Mikko Järvenpää, Latvijas globāli veiksmīgās datu vizualizācijas platformas Infogr.am vadītājs Silīcija ielejā. Pilna konferences programma tiks atklāta tuvāko nedēļu laikā mājas lapā www.sv2b.com.

Par starptautisko tehnoloģiju startup konferenci “Silicon Valley Comes to the Baltics 2015”

“Silicon Valley Comes to the Baltics 2015” ir viens no lielākajiem jauno tehnoloģiju iedvesmas notikumiem Baltijā, kura mērķis ir veicināt Baltijas iesācējuzņēmumu ekosistēmas attīstību, sekmēt inovatīvu un eksportspējīgu produktu ražošanu, investīciju piesaisti un jaunu sadarbības tīklu izveidi. Pēdējos trīs gadus konference notika Viļņā, kur 2014.gadā pulcēja vairāk kā 2000 dalībnieku, bet šogad tā pirmo reizi notiks Rīgā. Dalībai konferencē var reģistrēties mājas lapā www.sv2b.com.

Izsaki savu viedokli