Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

MMD, vadoša tehnoloģiju kompānija un Philips monitoru zīmolu licences partneris, paziņo, ka divi Philips monitori ir saņēmuši Red Dot 2017. gada balvu par produkta dizainu. Abi balvassaņēmušie monitori ir ieliekti, kas apliecina, ka MMD kombinē labāko attēla kvalitāti ar dizaina izcilību. Red Dot balva, kas katru gadu piesaista vairāk nekā 5000 pieteikumus no vairāk nekā 50 valstīm, ir viens no lielākajiemun prestižākajiem dizaina konkursiem pasaulē.

“MMD vadmotīvs ir inovatīvas tehnoloģijas, kas padara darbu un izklaidi vieglāku un lietotājiem patīkamāku. Tādēļ mums ir liels prieks, ka divi no mūsu ieliektajiem monitoriem ir saņēmuši Red Dot žūrijas atzinību. Mēs touztveram kā apstiprinājumu mūsu stratēģijai un šogad turpināsim paplašināt mūsu ieliekto monitoru klāstu,” saka Stefans Sommers (Stefan Sommer), Eiropas nodaļas mārketinga un biznesa menedžmenta direktors, AOC unMMD.

3

Red Dot balvas uzvarētāji

Abos balvas guvušajos monitoros ir izmantoti ieliektie ekrāni, kas rada realitātes efektu, jo apliecas ar skatītāja skata lauku. 34 collu X Line LCD displejs (349X7FJEW) perfekti apvieno funkcionalitāti ar inovāciju, uzlabojotapliekšanās efektu ar īpaši šauru apmali, lai attēls sniegtos no malas līdz malai. CrystalClear, UltraWide Quad HD izšķirtspēja ar 3440 x 1440 pikseļiem un Ultra Wide-Color nodrošina izcilu vizuālo efektu panorāmas formātā. Tas padara šo monitoru vienādi piemērotu gan darbam, gan izklaidei.

32 collu M Line LCD displejs (328M6FJMB) ir izstrādāts izcilai mājas izklaides un neregulārai spēļu spēlēšanai. Tas piedāvā CrystalClear Quad HD izšķirtspēju ar 2560 x 1440 pikseļiem, to papildina AMD FreeSync un 144 Hz ātraatsvaidzināšana. Papildus tas ir aprīkots ar Ambiglow. Šī unikālā funkcija izveido gaismas oreolu uz un ap pamatni, kas saskaņojas ar attēlu monitorā un padara notikumus aizraujošās, intensīvas konkurences spēlēs vēlreālistiskākus.

Turklāt abi monitori ir aprīkoti ar LowBlue režīmu, un tiem ir ļoti plašas regulēšanas iespējas, kas padara tos ergonomiskākus. Lai saņemtu plašāku informāciju par Red Dot Award balvas saņēmušajiem monitoriem, apmeklējiethttp://en.red-dot.org/winners_product_design_2017.html.

Saistītās tēmas: Philips monitors

Izsaki savu viedokli