Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Nav šaubu, ka mūzikas straumēšanas servisi kā Spotify un Apple Music ir likuši daudziem mūzikas klausītājiem atmest ar roku pirātismam. Pieciešot dažas reklāmas, bez maksas ir iespējams klausīties augstas kvalitātes mūziku, bet, piemaksājot 5-10 eiro, var tikt pie papildu ekstrām.

Piemēram, atteikties no reklāmām, dziesmas iegūt vēl labākā kvalitātē un Spotify gadījumā daudz ērtāku mūzikas klausīšanos viedtālruņos bez shuffle režīma. Lai arī mūzikas straumēšanas servisi pēdējos gados piedzīvo uzplaukumu, daļa cilvēku vienalga izvēlas dziesmas lejupielādēt nelegāli.

Mūzikas ierakstu organizācija IFPI veica aptauju 13 valstīs, kur gandrīz 13 tūkstoši respondentu atbildēja uz jautājumu par pirātiskās mūzikas lietojumu pēdējo sešu mēnešu laikā. Rezultātā vairāk nekā viena trešā daļa atzina, ka dziesmas lejupielādē pirātiski un izvēlas par mūziku nemaksāt.

Mūsdienās ļoti populāri kļuvuši rīki, kas ļauj lejupielādēt mūziku no YouTube vai straumēšanas servisiem. Protams, ne tik labā kvalitātē, taču bez maksas visus mīnusus arī var paciest.

 

Izmantotie resursi: http://www.businessinsider.com/

Saistītās tēmas: mūzikastraumēšana

Izsaki savu viedokli