Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Vakar notiekošajā ”Google” preses konferencē tika atrādīti ne tikai ” Pixel 2” un ”Pixel 2 XL” viedtālruņi, bet arī dažādas citas interesantas inovācijas. Piemēram, jauni viedie skaļruņi ”Home Mini” un ”Home Max”.

Pirmais ”Google” viedpalīgs bija ”Home”, kas ir nopērkams par 129 ASV dolāriem, taču ”Home” līniju nupat papildinājušas divas jaunas ierīces. ”Home Mini” ir lētāks (49 ASV dolāri) un vēl mazāks asistents, kas veidots kā ”Amazon Echo Dot” konkurents. ”Home Mini” ir nedaudz lielāks kā hokeja ripa un tas koncentrējas tieši uz pamata funkcijām, proti, virtuālo un praktisko palīdzību tā turētājam.

Savukārt ”Home Max” ir veidots kā augstvērtīgs mūzikas skaļrunis. Tā cena ir krietni lielāka – 399 ASV dolāri un kalpo vairāk kā mūzikas iekārta. ”Home Max” ir iestrādāta ”Smart Sound” funkcija, kas automātiski nosaka apkārtējās vides platību un pieskaņojas konkrētajai telpai, lai skaņa būtu maksimāla baudāmāka.

Tādējādi ”Google” var lepoties ar trīs viedpalīgiem, kas izveido ”Home” līniju un var reāli konkurēt ar ”Amazon”, kas savukārt šajā nišā ir uzskatāms par līderi. ”Amazon” jau labu laiku piedāvā dažnedažādas asistentu variācijas – ”Echo Plus”, ”Echo” , ”Echo Spot”, ”Echo Show” ”Echo Dot” un citus.

Izmantotie resursi: http://mashable.com/

Saistītās tēmas: googlehome

Izsaki savu viedokli