Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

”Google” pirms neilga laika papildināja savu viedo mājas palīgu līniju, ”Google Home” pievienojot ”Home Mini” un ”Home Max”. Ja ”Home Max” vairāk var uzskatīt par kvalitatīvu skaļruni ar asistenta funkcijām, tad ”Mini” galvenā funkcija ir paveikt viedpalīgam paredzētās lietas, nevis nodrošināt ekstra klases skanējumu.

Vēl pirms ierīču nonākšanas tirdzniecībā ”Google” pamanījies izmainīt dažas funkcijas. Piemēram, sākotnēji bija paredzēts, ka ”Mini” būs skārienjūtīga augšējā virsma, ar kuras palīdzību varētu kontrolēt mūziku un modinātājus, kā arī, pieskaroties, uzsākt sarunu ar ”Google” asistentu.

Šīs funkcijas ”Google” ir noņēmis, lai nerastos spiegošanas risks. Kā izrādās, vairākiem ierīces testu dalībniekiem bija problēmas ar to, ka ”Home Mini” automātiski ieraksta un augšupielādē pilnīgi visas sarunas, kuras vien tas spēj uztvert. Tādējādi ar pieskārienu ierīcei vairs nevarēs to aktivizēt, bet vienīgais veids, kā uzsākt ar to sarunu būs, pasakot ”OK Google”. Jāatzīmē, ka skaņu gan joprojām varēs regulēt ar skārienjūtīgajām sānu virsmām.

Izmantotie Resursi: https://www.engadget.com/

Saistītās tēmas: Google Homeviedpalīgs

Izsaki savu viedokli