Aktuāls

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi
post-image

Tehnoloģiju uzņēmuma un interneta veikala ”Amazon” piederošais virtuālais asistents ”Alexa” drīzumā varētu tikt integrēts jaunās ierīcēs. Zināms, ka ”Alexa” ir galvenā un vienīgā balss mājas viedpalīgos ”Echo”, ”Echo Dot”,”Echo Show” un citos modeļos, taču uzņēmums to grasās padarīt saderīgus arī ar drošības kamerām un viedajām brillēm.

”Amazon” plāno radīt viedās drošības kameras, kuras būtu saderīgas ar ”Echo” ierīcēm. Piemēram ”Echo Show” asistentā, kas ir vienīgais no visiem, kuram ir ekrāns, varētu redzēt videokameras tiešraidi vai arī video tiktu translēts uz ”Alexa” viedtālruņa aplikāciju. Pati novērošanas kamera nebūtu aprīkota ar balss vadību, bet tā būtu savienojama ar ”Echo” skaļruniem vai ”Alexa” mobilo aplikāciju.

Viedās brilles ir otra tehnoloģija, ko plāno ieviest ”Amazon”. Kā pavēstījis uzņēmums, tad šajās brillēs nebūtu iestrādāta kamera kā tas ir, piemēram, ”Snap Spectacles” gadījumā. Brilles kalpotu kā pārnēsājams ”Alexa” asistents, taču pagaidām nav pieejama informācija, kā informācija tiktu nodota ierīces lietotājam. Diez vai tas notiktu ar iebūvēta skaļruņa palīdzību..

Izmantotie resursi: http://www.businessinsider.com

Saistītās tēmas: alexaamazonecho

Izsaki savu viedokli