Aktuāls

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

”Asus” laiž klajā veselus piecus jaunus ”ZenFone” ar duālajām kamerām

Tālruņi, mobilās ierīces
post-image

LG webOS 3.5 Smart TV platforma saņēmusi Common Criteria (CC) sertifikātu par tās Application Security Solution Version 1.0 programmatūru. Iegūstot vēl vienu starptautiski atzītu drošības sertifikātu, LG turpina apliecināt, ka Smart TV drošības ziņā ir starp spēcīgākajiem viedtelevizoriem. Šī atzinība iegūta laikā, kad patērētāji pauž aizvien lielāku satraukumu par iespējamiem viņu privātuma pārkāpumiem internetam pieslēgtajās ierīcēs.

webOS 3.5 drošības programmatūras modulis Security Manager pārbaudīts saskaņā ar Common Criteria stingrajiem standartiem – ISO/IEC 15408 –  ko izmanto valdības, bankas un citas organizācijas, kā arī 27 dalībvalstis no visas pasaules, tai skaitā Austrālija, Francija, Japāna, Koreja un ASV. Veiktajā sertifikācijas testā tika pārbaudīti trīs posmi – aplikāciju instalācijas aizsardzība, aplikāciju darbības aizsardzība un aplikāciju satura aizsardzība ar digitālo tiesību pārvaldes (DRM) šifrēšanu.

C

LG webOS 3.5 nodrošina pirmšķirīgu aplikāciju instalēšanas aizsardzību un bloķē neatļautu aplikāciju instalēšanu, veicot stingru digitālā paraksta verifikācijas procesu. LG App Store serveris pārrauga digitālā paraksta ģenerēšanas procesu, lai nodrošinātu, ka webOS 3.5 instalē aplikācijas, kas lejupielādētas tikai no LG App Store. LG webOS 3.5 arī nodrošina aizsardzību atkarībā no aplikācijas veida – platformas aplikācijas (pazīstamas arī kā vietējās aplikācijas) vai tīkla aplikācijas. Vietējām aplikācijām webOS 3.5 piemēro sandboxing tehnoloģiju atkarībā no katras aplikācijas drošības iezīmēm, lai bloķētu piekļuvi neatļautām sistēmas direktorijām/failiem, ierīces failiem un citiem datiem. LG webOS 3.5 ļauj tīkla aplikācijām izmantot tikai apstiprinātas aplikāciju programmēšanas saskarnes (API), lai novērstu šo aplikāciju tiešu piekļuvi sensitīvai informācijai failu sistēmā.

„Esam veikuši visus iespējamos pasākumus, lai nodrošinātu webOS 3.5 pirmšķirīgu aplikāciju aizsardzību un augstāko privātuma drošības līmeni,” norāda LG Home Entertainment Company izpētes un izstrādes nodaļas vecākais viceprezidents un vadītājs J.H.Hvans (J.H. Hwang). „Ņemot vērā patērētāju bažas par produktu drošības jautājumiem, privātumu un datu aizsardzību, mēs esam uzlabojuši mūsu Smart TV platformas drošību, ko apstiprina Common Criteria sertifikāts.”

Saistītās tēmas: lgsmart tv

Izsaki savu viedokli