Aktuāls

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

”iPhone 8” un ”iPhone X” parāda iespaidīgus rezultātus veiktspējas testos

Tālruņi, mobilās ierīces

Latvijas iedzīvotāji iepērkas “Google Play” veikalā par vidēji 3 eiro

Sakaru pakalpojumi

Pavīd pirmās ”Samsung Galaxy S9” baumas – Ierīcei būšot 1000 kadru sekundē kameras sensors

Tālruņi, mobilās ierīces

”Samsung” beidzot piedāvā likvidēt ”Bixby” pogas funkcionalitāti

Mobilās aplikācijas

”iMessage” maksājumu serviss ”iOS 11” vēl nebūs pieejams

Mobilās aplikācijas

Eksperts: lietu internets pamazām sāk savu attīstību biznesa vidē Latvijā

Internets

Prezentēts jaunais ”Volkswagen Amarok Aventura Exclusive” prototips un īpašais ”Dark Label” modelis

Auto, Moto

Uzzināt par “Tele2” piedāvātajām vakancēm un pieteikties darbam tagad varēs caur čatbotu

Telekomunikācijas

LG Electronics (LG) ir izveidojis divus jaunus start-up uzņēmumus, atdalot divas iniciatīvas, kas sākotnēji radītas kompānijas iekšienē – Infit & Company Inc. un Acanvas. Lai arī LG nodrošinās patentēto tehnoloģiju izmantošanu, abus uzņēmumus pilnībā pārvaldīs bijušie LG darbinieki, un tie būs atbildīgi par sava finansējuma piesaisti un stratēģiju.

Acanvas koncentrēsies uz tā mākslas straumēšanas platformas attīstīšanu dzīvotspējīgā biznesā. Mākslas straumēšanas platforma satur vairākus miljonus licencētu mākslas darbu, kas attēloti bezvadu pielāgojamos digitālos rāmjos. Acanvas pagājušajā nedēļā sāka Kickstarter kampaņu (http://bit.ly/1rYG7vj), lai finansētu tā attīstības pabeigšanu. Acanvas sākotnēji koncentrēsies uz Ziemeļameriku, paredzot plānus paplašināties uz citiem tirgiem nākamgad.

ACANVAS_2

Uzņēmums Infit & Company Inc. radījis attēlveidošanas modulārās diagnozes iekārtu – tas ir medicīnisks produkts, kas izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai noteiktu tādas saslimšanas kā reimatisko artrītu. Izmantojot lētāku un drošāku optiskās attēlveidošanas sistēmu radiācijas vietā, lai ielūkotos pacientos, Infit & Company Inc. cer revolucionizēt medicīnisko aprūpi.

Lai paustu savu atbalstu uzņēmējdarbībai un mazinātu būtiskus riskus saistībā ar start-up uzņēmumiem, LG garantē darbiniekiem, kuri pievienosies kādām no abām kompānijām, darbavietu LG, ja viņi nolems trīs gadu laikā atgriezties. Turklāt LG paplašinās savas iniciatīvas, lai arī turpmāk veicinātu šāda veida domāšanu, kas noveda pie Acanvas un Infit izveides. Idea Power Plant programmas ietvaros LG finansē ar līdz pat 10 miljoniem Korejas vonu visdaudzsološākās darbinieku idejas, kuras piecu mēnešu laikā iespējams komercializēt.

Izsaki savu viedokli