Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Šonedēļ Microsoft oficiāli prezentēja savu jaunāko Surface Pro modeli. Demonstrēts kā “universālākais klēpjdators uz planētas”, pārveidojamā ierīce tagad atzinīgi spēj strādāt bez uzlādes līdz pat 13,5 stundām, kas ir 2 reizes ilgāk nekā Surface Pro 3. Jaunais modelis nodrošinot nepārspējamu daudzpusību un mobilitāti ar jaunu, vieglāku un izsmalcinātāku dizainu.

Industrija lepojas arī ar dinamisko 12,3 collu PixelSense skārienjūtīgo displeju, kas nāk komplektā ar Surface Pen un, protams, noņemamu displeju.

Ar Surface Pro mēs izveidojām pavisam jaunu kategoriju un apstrīdējām klēpjdatoru statusu,” sacīja Panos Panajs, Microsoft korporatīvais viceprezidents. “Ar katras jaunas ierīces izlaišanu mēs pastāvīgi esam virzījuši robežas, padarot klasisko klēpjdatoru svaigāku un mūsdienīgāku. Ieviešot jauno Surface Pro, mēs atkal izvirzam kategoriju, sniedzot mobilo daudzpusību.”

No dizaina viedokļa Surface Pro virsma ir mīkstāka, malās noapaļota. Dators ir neticami viegls – tas sver tikai 2,4 kilogramus un ir 8,5 milimetrus plāns. Ar pilna izmēra stikla skārienjūtīgo paneli un mīksto Alcantara klaviatūru jaunais Surface Pro ir vēl ērtāks lietojams. To darbina 7. paaudzes Intel Core procesors.

Ievērības cienīgs ir arī jaunais tā sauktais Kickstand, kas ļauj pārveidotu planšeti pabīdīt līdz 165 grādiem, kas esot ideāls zīmēšanai.

Veikalu plauktos jaunās paaudzes Surface Pro parādīsies šī gada jūnijā. Tas būs pieejams trīs dažādās krāsās un cenā svārstīsies ap 799 ASV dolāriem.


Resursi: Highsnobiety

Saistītās tēmas: KlēpjdatorssamsungSurface Pro

Izsaki savu viedokli