Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Šorīt “Computex” datoru tehnoloģiju pasākumā Ķīnas pilsētā Teipejā datoriekārtu ražotājs “Asus” atrādīja pasaulē plānāko datoru, kura ekrānu var nolocīt līdz pat 360 grādu leņķim. “Asus Zenbook Flip S” izmēru ziņā pārspējis līdz šim visus datorus pasaulē, kuru ekrānus iespējams nolocīt 360 grādu leņķī.

Jaunajam datoram ir iestrādāts skārienjūtīgais ekrāns, ko var bakstīt ar pirkstu, taču ērtākai lietošanai tā komplektācijā ir iekļauta speciāla pildspalva, ar kuras palīdzību lietošanas pieredzi padarīt daudz labāku. “Asus Zenbook Flip S” biezums ir nieka 10,9 mm, kamēr konkurentiem “HP Spectre x360” ir 13,9 mm, bet “Apple MacBook Air” 17 mm.

Dators ieguvis 13,3 collu ekrānu, kā arī tā svars ir tikai 1,1 kilograms, kas arī ir mazāk nekā abiem iepriekšminētajiem konkurentiem. “Asus” ierīce vēl nav nonākusi pārdošanā, taču tās cena būs aptuveni 1000 eiro.

“Asus Zenbook Flip S” saņēmis pirkstu nospiedumu lasītāju, 4K ekrānu ar “Windows Ink” atbalstu un divas jaunās USB-C tipa pieslēgvietas uzlādei un datu pārsūtīšanai. Specifikācijās norādīts, ka “Asus” datora ekrāns tā dzīves laikā var tikt locīts līdz 20 tūkstošiem reižu, līdz tam var sākties problēmas. Maz ticams, ka kāds datora lietotājs ekrānu reāli tik daudz reizes nolocīs.

Mashable GIF - Find & Share on GIPHY

Saistītās tēmas: asusdatori

Izsaki savu viedokli