Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi
post-image

KPMG Baltics un Microsoft Latvia ir noslēguši sadarbības līgumu ar mērķi, papildus starptautiskajai stratēģiskajai sadarbībai, arī Latvijā aktivizēt datu aizsardzības, analītikas, kā arī citu digitālo biznesa risinājumu izstrādi.  Viens no pirmajiem sadarbības virzieniem būs risinājumi personas datu aizsardzības jomā, kā arī jaunu biznesa piedāvājumu izstrāde un ieviešana datu analītikas jomā.

Armine Movsisjana, KPMG Baltics vadošā partnere: “Ņemot vērā pieaugošo interesi par personas datu drošību, arvien aktuālāki kļūst jautājumi par datu drošību uzņēmumu informācijas sistēmās, kā arī darbinieku izmantotajās viedierīcēs. Papildus tam arvien lielāka uzmanība tiek veltīta datu analītikai un prognozējošajai datu analīzei, kas mūsdienās ir viens no uzņēmuma konkurētspējas stūrakmeņiem.”

Ciešāka sadarbība starp Microsoft un KPMG uzņēmumiem un klientiem Latvijā nozīmē ātrāku un kvalificētāku piekļuvi jaunākajām inovācijām un tehnoloģiskajiem risinājumiem datu aizsardzības, datu analītikas, mākoņdatošanas, kiberdrošības, atbilstības un risku vadības, kā arī uzņēmuma efektīvas resursu plānošanas jomā.

“Esam gandarīti par sadarbības līguma parakstīšanu arī vietējā, Latvijas, mērogā. Lai sniegtu klientiem visu nepieciešamo atbalstu šajā digitālās transformācijas laikā, mums ir svarīgi strādāt kopā ar uzticamiem un zinošiem partneriem. KPMG Baltics un Microsoft Latvia ekspertu zināšanu un pieredzes sinerģija būs būtisks ieguvums mūsu klientiem,” saka Renāte Strazdiņa, Microsoft Latvia vadītāja.

KPMG un Microsoft ir ilggadēji sadarbības partneri tehnoloģisko inovāciju izstrādē dažādu biznesa procesu risināšanai. 2015. gadā šī sadarbība vainagojās ar stratēģiskas alianses izveidi starptautiskā mērogā. Savukārt ar jauno līgumu starp KPMG Baltics un Microsoft Latvia tiks padziļināta sadarbība arī reģionālā Latvijas līmenī.

KPMG un Microsoft sadarbības mērķis ir pieredzes apvienošana dažādās nozarēs – KPMG ir viens no līderiem biznesa konsultāciju, audita un revīzijas jomā, kas labi pārzina biznesa procesus un problemātiku, savukārt Microsoft, būdams viens no līderiem tehnoloģisko inovāciju jomā, nodrošina nepieciešamo pieredzi tehnoloģiju un programmu nodrošinājumā.

Saistītās tēmas: microsoft

Izsaki savu viedokli