Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi
post-image

Komunikācijas trūkums ir liela Latvijas informācijas tehnoloģiju (IT) kopienas problēma, šodien notiekošajā “Executive forumā” sacīja IT uzņēmuma “Proact IT Latvia” izpilddirektors Dmitrijs Šarafutdinovs.

“Darbojamies Latvijā teju 20 gadus kā daļa no starptautiskas “Proact” uzņēmumu grupas, bet pieļauju, ka daudzi no jums par mums dzird pirmo reizi, un tā ir viena liela problēma Latvijas IT kopienā – komunikācijas trūkums,” atzina Šarafutdinovs, piebilstot, ka IT kopienai pieklibo komunikācija gan ar valsti, gan sabiedrību, gan bieži vien paša uzņēmuma iekšienē, visiem esot aizņemtiem ar ikdienas darbiem un daudz nedomājot par komunikāciju ar ārpasauli.

Viņš uzsvēra, ka sekmīgāka komunikācija būtu ieguvums visām pusēm. “Dodamies ceturtās industriālās revolūcijas virzienā, kurā IT spēlē vadošo lomu, tāpēc ceram, ka Latvijā kādu dienu IT kopiena kļūs gana saliedēta, lai varētu paust kopīgu viedokli par sabiedrībai svarīgiem jautājumiem,” sacīja uzņēmējs.

Kā ziņots, šodien Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā norisinās “Executive forums“, kurā tiekas starptautiska ekspertu komanda, lai diskutētu par pieaugošo IT lomu vadības procesos. Forumā tiek runāts par to, kā atrast un noturēt IT speciālistus sarūkošajā Latvijas darba tirgū un kādi drošības, datu aizsardzības un citi izaicinājumi nāk līdzi jaunākajām tehnoloģijām.

Informācija: BNS

Saistītās tēmas: Executive forumsitProact IT Latviaproblemas

Izsaki savu viedokli