Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness
post-image

Pēc gadiem ilga mēģinājuma attīrīt internetu no “tumšajiem ūdeņiem”, Google jaunais pārskata ziņojums atklāj, ka kompānija ir saņēmusi noņemšanas pieprasījumu no vairāk nekā miljons mājaslapām. Individuālie URL likvidēšanas pieprasījumi tagad sasniedz pat miljardu. Šie jaunie dati liecina, ka pirātiem digitālās kravas zādzību jomā tagad ir vairāk iespēju nekā jebkad.

Lai arī šie skaitļi ir satriecoši, ir tikai loģiski, ka pasaulē populārākā meklētājprogramma mūsdienās tiek “appludināta” ar šāda veida pieprasījumiem, lai atbrīvotos no nelegāla satura. Par negaidītu pārsteigumu – par satura izņemšanu no mājaslapas ir ziņojušas pat tādas iestādes kā Baltais nams un ASV Tieslietu departaments. Tomēr šīs mājaslapas nav vienīgās, piemēram, arī NASA, Netflix, BBC un The New York Times regulāri veido “nerātno” sarakstu.

Mājaslapa, kura visai regulāri saskaras ar netaisnīgu vajāšanu, ir filmu datu bāze IMDB. Pēdējos gados šī kompānija ir nosūtījusi pieprasījumus, lai izdzēstu vairāk nekā 1000 URL saites. Lielāko daļu no šiem autortiesību pārkāpumiem var saistīt ar pirātisma kāpumu.

Saistītās tēmas: Dzēšanagooglemājaslapasmilijons

Izsaki savu viedokli