Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness
post-image

Interneta drošības organizācija ”F-Secure” ir pārliecināta, ka virtuālās valūtas ”Bitcoins” izmantošana nopietni vairo noziedzību internetā. “Bitcoin” var iegādāties dažādos tiešsaistes servisos, piemēram, https://www.coinbase.com/. Šobrīd vienas ”Bitcoin” vienības vērtība ir 1,174 eiro (1 BTC = 1174 eiro).

Lai “Bitcoins” iegādātos, teiksim, https://www.coinbase.com/, mājsalapā ir nepieciešams reģistrēt savu karti. Tas ir drošs ceļš. Tāpat virtuālās naudas vienības var iegādāties no privātpersonām. Šādā gadījumā parādās daudz lielāks risks, jo cilvēks var tikt apkrāpts.

“F-Secure” uzskata, ka valstu valdības visā pasaulē ļoti pasīvi izturas pret aizdomīgiem “Bitcoins” ieguves avotiem. Kompānija ir pārliecināta, ka privātus valūtas pārdevējus šobrīd nav iespējams izskaust pilnībā. Vienīgais veids, kā pret to cīnīties esot dažādu ierobežojumu ieviešana, lai potenciālajiem pircējiem nebūtu iespējas valūtu iegādāties no nepārbaudītiem pārdevējiem.

””Bitcoins” savu uzplaukumu piedzīvoja iepriekšējā ASV prezidenta [Baraka Obamas] prezidentūras laikā,” Pārliecināts ir “F-Secure” padomnieks drošības jautājumos Šons Salivans. “Pašreizējā valsts administrācija, piemēram, grasās sašķelt marihuānas tirgu, kas varētu uzsākt “narkotiku tirdzniecības karu”. Tāpat ASV ģenerālprokurors Džefs Sešans pavēstīja, ka marihuāna ir tikai nedaudz sliktāka par heroīnu. Skatoties uz šo situāciju, valdība tādējādi varētu ķerties arī pie potenciāli nelegālu darījumu apkarošanas.”

Vairāki Ķīnas uzņēmumi investējuši lielu naudu, lai paplašinātu serverus, kuros glabājas informācija par digitālās valūtas darījumiem. Piemēram, aizvadītajā gadā 42% no visiem “Bitcoins” darījumiem notikuši Ķīnā.

Ķīnas valdība savukārt neizrāda lielu interesi, lai par “Bitcoins” darījumiem nodevas saņemtu arī valsts. Līdzīgās domās ir arī ASV vadītāji, kuri nesaskata potenciālu, lai investētu un attīstītu virtuālo valūtu.

“Bitcoins” parasti tiek izmantots, lai veiktu pirkumus internetā. Darijumi noris lielā ātrumā un bez bankas starpniecības. Arī Latvijā ir ierīkots “Bitcoins” maiņas aparāts. Pirms nedaudz vairāk kā gada to uzstādīja kompānija SIA “Baltic Technology Group”.

Izmantotie resursi: http://economictimes.indiatimes.com

 

Saistītās tēmas: bitcoinsvalūta

Izsaki savu viedokli