Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Kāda tehnoloģiju industrija Velingtona pilsētā meklē savā komandā jaunus tehnoloģiju ekspertus no visas pasaules, un piedāvā bezmaksas ceļojumu uz šo valsti ikvienam, kas pierādīs savu gatavību strādāt Jaunzēlandes komandā.

Programma tiek saukta par Looksee Wellington – tā ir sadarbība starp Velingtonas reģionālo ekonomikas aģentūru un Workhere – bizness, kas specializējas globālā darba mārketingā. Programmā tiks uzņemti 100 laimīgie kandidāti, un katram no viņiem tiks apmaksāts lidojums un izmitināšana Velingtonā.

Apmaiņā pretendentiem būs nepieciešams ierasties uz iepriekš noteiktu darba interviju ar “pilsētas vadošajām tehnoloģiju kompānijām”. Kandidātiem tāpat būs jāpiedalās sanāksmēs un pilsētas ekskursijās. Nedēļas beigās kompānija izteiks savus piedāvājumus labākajiem kandidātiem.

Pretendentiem līdz 20. martam ir jāiesniedz savi rezumē. Ceļojums un darba intervijas Jaunzēlandē notiks no 8. līdz 11. maijam. Organizācija ir nolēmusi rīkot arī informatīvus pasākumus, lai palīdzētu potenciālajiem iebraucējiem izprast valsts procesus.

Vairāk informācijas par piedāvājumu meklē Šeit.


Resursi: Independent

Saistītās tēmas: darbsintervijaJaunzēlandeVelingtona

Izsaki savu viedokli