Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Jaunā Zvaigžņu Karu filma saulesgaismu ieraudzīs šī gada beigās, tomēr tajā netiks izmantoti mirušu cilvēku grafiskie tēli. Iepriekš vēstījām, ka Zvaigžņu Karu stāstā Rogue One tika izmantoti ļoti neierasti efekti. Rogue One ir jaunākā Star Wars filma, un tas ir stāsts par notikumiem starp trešo un ceturto filmas daļu.

Ceturtajā sērijā gubernatoru Mofu Tarkinu atveidoja Pīters Kašings, kurš nu jau ir devies aizsaulē. Ņemot vērā, ka īstais aktieris diemžēl vairs nevarēja atveidot Tarkinu, tika izmantots vizuāls tēls. Respektīvi, Disney, kas pēdējās filmas veido kopā ar oriģinālo autoru Džordžu Lukasu, izveidoja Tarkina hologrammu, tādējādi neizmantojot jaunu aktieri un “atdzīvinot” miršu cilvēku.

Pagājušā gada nogalē dzīvību zaudēja Kerija Fišere, kura atveidoja Princesi Leiju – vienu no galvenajiem filmas varoņiem. Sākotnēji Disney grasījās izveidot arī viņas hologrammu, nepieaicinot jaunus aktierus, taču šādu ieceri atcēla.

Princeses Leijas tēlu atveidos cita aktrise, tomēr pirms nāves filmas veidotāji paspēja nofilmēt dažus sižetus ar Keriju Fišeri. Tika lūgta atļauja aizsaulē aizgājušās aktrises ģimenei izmantot šos materiālus filmā, un viņas brālis Tods Fišers un meita Billija Lourda deva savu piekrišanu.

Šobrīd paredzams, ka “īstā” Princese Leija parādīsies tikai dažās epizodēs, iespējams, kādā atmiņu savārstījumā. Tāpat Disney ļoti rūpīgi izvēlēsies, kad un kādas epizodes ievietos filmā, saskaņojot ar Fišeres ģimeni, lai nerastos nekādi pārpratumi un sarežģījumi.

Izmantotie resursi: https://www.engadget.com

 

Saistītās tēmas: hologrammazvaigžņu kari

Izsaki savu viedokli