Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Tā kā tuvojas IFA 57. tirdzniecības izstāde, Philips monitoru zīmola licencēšanas partneris MMD gatavojas demonstrēt ievērojamu displeju jauninājumu piedāvājumu. Izstādes 22. zālē apmeklētājiem būs iespēja ieraudzīt plašo Philips izliekto displeju klāstu, pieredzēt augsta dinamiskā diapazona (HDR) tehnoloģiju spēku labākam kontrastam un krāsām kā jebkad iepriekš, nākotnes izšķirtspēju ar 8K skaidrību, kā arī iespaidīgu displeju piedāvājumu profesionāļiem.

Forma, krāsa un izklaide

2017.-2018. gada Philips monitoru kolekcija skaidri parāda apņemšanos veidot izliektu dizainu un neatkārtojamu krāsu reprodukciju. IFA 2017 izstādē izliekto modeļu izmēri būs diapazonā no 27 līdz 49 collām. Tomēr šie monitori neizceļas tikai ar savu formu, tiem ir neskaitāmas funkcijas, kas nodrošinās arī vienreizēju krāsu pieredzi – mūsu stendā būs pieejami Ultra Wide-Color tehnoloģijas, kvantu punkta un HDR modeļi.

Īpaši pievilcīgas būs multi-ekrānu izklaides sadaļas ar trīs 32 collu izliektajiem Philips monitoriem katrā, kam būs kvantu punktu un Ambiglow elementi, kas ļaus apmeklētājiem pirmajiem izbaudīt jaunu attēlā iedziļināšanās pakāpi.

Vēl viens aizraujošs skats pavērsies 43 collu izklaides un vairākuzdevumu sadaļās ar fantastisku elementu kopumu – 4K izšķirtspēja, HDR, Adobe RGB un USB dokošanas funkcija jeb izcila vispusīga mājas izklaide.

i

Specializācija profesionāļiem un entuziastiem

Ņemot vērā to, ka 4K monitori kļūst arvien plašāk pieejami, šobrīd pie apvāršņa ir Philips monitori ar augstāku – 8K – izšķirtspēju. Nākotnes 8K UHD izšķirtspēja ir divreiz lielāka par 4K UHD horizontālo un vertikālo izšķirtspēju, kur kopējais pikseļu skaits ir četrreiz lielāks. Apmeklētājiem būs iespēja pirmajiem ieraudzīt 8K izšķirtspējas precizitāti – varēs apskatīt 8K 32 collu displeju, kam ir arī elegants bezrāmja dizains, kas radīs spēcīgu attēlā iedziļināšanās sajūtu.

Citi īpaši piedāvājumi, kas piesaistīs pieredzējušu dizaineru, fotogrāfu vai datorizētu projektu (CAD) lietotāju uzmanību, būs 31,5 collu 4K profesionālais displejs ar HDR un USB-C dokošanas funkciju, kā arī 31,5 collu QHD displejs ar Adobe RGB krāsu diapazonu un USB dokošanas funkciju.

Saistītās tēmas: philips

Izsaki savu viedokli