Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Jauno ”start-up” kampaņu vietnē ”Indiegogo” nonācis viedā maka prototips. Tuvākajā nākotnē  tas, iespējams, radīs apvērsumu maku ražotāju industrijā, jo spējīgs paveikt apbrīnojamas lietas.

”Volterman” maks mēnesi pirms ”Indiegogo” kampaņas slēgšanas saņēmis nepieciešamo finansējumu ar grandiozu uzviju. Uzņēmuma nospraustais mērķis bija aptuveni 40 tūkstoši eiro, bet šobrīd ir savākti jau vairāk kā 240 tūkstoši. Tas nozīmē, ka mērķis jau priekšlaicīgi ir izpildīts par 588%, kas savukārt nozīmē, ka maks noteikti nonāks pārdošanā un tiks attīstīts.

Kas šai makā ir īpašs? Tajā ir iebūvēts ārējais akumulators (2000 mAh vai 5000 mAh), ar ko var uzlādēt teju jebkuru ierīci. Tāpat maku var sapārot ar viedtālruni ar ”Bluetooth” starpniecību. Tad, kad tas izdarīts, ar maka palīdzību var atrast pazudušu telefonu vai otrādi.

Makam ir arī 512 MB operatīvā atmiņa, kā arī GPS un 3G savienojumi. Otrais iebūvēts tādēļ, lai varētu uzstādīt Wi-Fi karsto punktu.

Un vislabākā maka funkcija slēpjas tā iestrādātajā kamerā. Tad, kad tas tiek pazaudēts, maks automātiski uzņem attēlus un nosūta uz viedtālruni, kas daudzkārt palielina iespēju atrast potenciālo zagli vai atradēju, kurš maku negrasās atdot.

Plānots, ka tas varētu nonākt tirdzniecībā šā gada beigās, turklāt tam būšot iestrādāta ”Bluetooth 5.0” tehnoloģija, kas pašlaik pieejama tikai ”Samsung Galaxy S8” viedtālruņiem.

Saistītās tēmas: viedais maks

Izsaki savu viedokli