Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Google Maps ir gluži kā mūsu trešā digitālā acs, kas ļauj ielūkoties gandrīz katrā pasaules stūrī. Tagad kartēšanas rīks mums ļaus ieskatīties arī pazemē, kā arī paša vulkāna dziļumos.

Sākot ar 15. martu, Google Street View ļauj lietotājiem izpētīt vienu no pasaules lielākajiem lavas ezeriem. Interneta lietotājiem vienkārši nepieciešams izsekot Ambrym vulkāna Marum krāteri, kas atrodas Ambrima salā (Ambrym).

Lavas ezers ir viens no visaizraujošākajiem un nepraktiskākajiem Street View papildinājumiem. Šī gada februārī tehnoloģiju milzis pievienoja arī panorāmas skatus no Grenlandes dienvidiem.

Vanuatu ir 80 mazu salu arhipelāgs, kas atrodas vairāk nekā tūkstoš jūdzes no Austrālijas krastiem. Ambrima salā atrodas divi aktīvi vulkāna krāteri – Marum un Benbow.

Lai ieskatītos Marum krāterī, Google pētniecības kareivji devās 1 300 pēdu dziļumā, līdzi ņemot 360 grādu kameru, lai iemūžinātu divu futbola laukumu izmēra lavas ezeru.

Tas ir tāpat kā skatīties uz Saules virsmu,” presei sacīja viens no pētniekiem. Viņš cerēja, ka, “ievietojot šo vietu kartē, cilvēki sapratīs, cik skaista ir pasaule, kurā mēs dzīvojam”.

Ekrānuzņēmums no Google Maps


Resursi: Mashable

Saistītās tēmas: Google MapsKrāterisVulkāns

Izsaki savu viedokli