Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

“Apple” mākslīgā intelekta programmu vadītājs Toms Grūbers, kurš ir balss asistenta “Siri” līdzautors, uzskata, ka mākslīgajam intelektam ir spoža nākotne.

Grūbers tic, ka ar tehnoloģiju palīdzību cilvēki varētu atcerēties ikvienu personu, kas sastapta un notikumu, kas mūža laikā piedzīvots. Nesen notikušajā “TED 2017” konferencē Vankūverā viņš aizrautīgi stāstīja, ka cilvēka un datora smadzenes kādu dienu spēs savienoties un cilvēkus padarīt daudz gudrākus.

“Siri” līdzautors pavēstīja, ka viņš vēl nezina, kad un kā šādu tehnoloģiju varētu izveidot, tomēr viņš vēlas, lai tā varētu ne tikai palielināt cilvēka atmiņas apjomu, bet arī palīdzētu diaknosticēt slimības, piemēram, šizofrēniju.

Respektīvi, Grūbers ir tik ļoti apmāts ar mākslīgo intelektu, ka uzskata, ka tas spētu noteikt nopietnākas slimības, piemēram, audzējus. Tāpat viņš tic, ka cilvēki varētu attālināti kontrolēt ierīces tikai ar sava prāta palīdzību. Protams, nevienam nav aizliegts sapņot, bet, zinot mūsdienu tehnoloģiju straujo attīstību, nebūtu pārsteigums, ja kādudien šāda tehnoloģija arī attīstītos.

Izmantotie resursi: http://www.businessinsider.com

Saistītās tēmas: applemākslīgais intelektssiri

Izsaki savu viedokli