Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Sanfrancisko ir tehnoloģiju, inovāciju un jaunrades centrs. Nav iespējams neņemt vērā tās ģeogrāfisko skaistumu un vieglo piekļuvi pasaules klases vīniem, ēdienam un dabai. Tomēr apmesties un nostabilizēties šajā pilsētā ir ļoti dārgi, tāpēc kāds tehnoloģiju uzņēmums izdomājis risinājumu šai augstajai dzīves dārdzībai.

Zapier, kas ir integrācijas un automatizācijas uzņēmums, piedāvā saviem darbiniekiem 10 000 ASV dolāru, lai tie pamestu dzīvi Sanfrancisko. Šī naudas summa ir domāta, lai darbinieki pārvāktos uz jebkuru citu vietu un strādātu no turienes. Gluži kā devīze “Paņem naudu un neskaties atpakaļ”.

Kādā bloga ierakstā Zapier priekšsēdētājs un līdzīpašnieks Veids Fosters (Wade Foster) sacīja, ka Bay Area, kas atrodas Sanfrancisko, “drīzāk ir kā izaicinājums, ja to vēlas pārvērst par ilga mūža mājām, nevis īslaicīgu pieturvietu divdesmit vai trīsdesmit gadu vecumā”, tāpēc arī piedāvā tā saukto “stimula paketi” dzīves sākšanai jaunā pilsētā.

Darbinieki, kuri dzīvo Sanfrancisko un citās dārgās lokācijas vietās, tā ir kā pārcelšanās pakete prom no uzņēmuma galvenās mītnes Kalifornijā.

Mēs uzskatām, ka darbiniekam ir jābūt iespējai strādāt jebkur, tajā pašā laikā strādāt uzņēmumā, kas palīdz viņiem sasniegt savus karjeras mērķus,” sacīja uzņēmuma priekšsēdētājs, kas veicina attālināta tipa darbu.

Vairāk par uzņēmuma piedāvājumiem vari lasīt Šeit.


Resursi: Mashable, Zapier.com

Saistītās tēmas: PārvākšanāsSanfranciskoUzņēmumsZapier

Izsaki savu viedokli