Aktuāls

post-image

Kāds video platformas ”YouTube” lietotājs ”Anonymous Global” savā kanālā publicējis video, kas ļoti ieinteresējis pasauli. Tajā tiek nodota ziņa, ka Nacionālā aeronautikas un kosmosa administrācija (”NASA”) drīzumā nāks klajā ar paziņojumu, ka visumā ir atrasta jauna dzīvības forma.

Šis video pārpublicēts dažādās ziņu lapās, kas nekautrējas publicēt arī viltus un neīstu saturu, piemēram, ”Dailymail”. Video autora profila nosaukums ir ”Anonymous Global”, kas nav oriģinālais ”Anonymous” hakeru grupas profils. Tas ir tikai plaģiāts, kas savos video izmanto līdzīgu formātu, proti, maskā tērptu cilvēku, kurš kameras priekšā spocīgā balsī nodod kādu vēstījumu.

Ņemot vērā, ka lielākā daļa interneta lietotāju nešķiro publicēto saturu un bieži vien vadās pēc tā, ko izlasa virsrakstā, šis video kļuvis visai populārs un noskatīts teju divus miljonus reižu.

Godīgi sakot, video ir safabricēts un izdomājums, turklāt ”NASA” neplāno paziņot, ka ir atradusi jaunu dzīvības formu. ”YouTube” kanāls ”Anonymous Global” ir noķēris vairāk kā vienu miljonu lētticīgu cilvēku, kuri tic katram vārdam, kas tiek publicēts internetā un tādējādi ieguvis peļņu no reklāmām.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: kosmossNASA

Izsaki savu viedokli