Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Pasaulē labi zināmais mūziķis ”B.o.B” netic, ka Zeme ir apaļa un ir pilnībā pārliecināts, ka planēta patiesībā ir plakana. Tādēļ viņš izveidojis kampaņu, kuras ietvaros vēlas savākt vienu miljonu ASV dolāru, lai veiktu izpētes.

Ir visai viegli pierādīt, ka Zeme ir apaļa un lielākā daļa cilvēku šim apgalvojumam piekritīs. ”B.o.B.” kampaņas pašreizējie rezultāti liecina, ka ir cilvēki, kas tā neuzskata, jo mūziķis ieguvis trīs tūkstošus ASV dolāru lielu finansējumu.

”B.o.B” vēlas par saziedoto naudu radīt satelītus, kas tiktu nosūtīti kosmosā, lai pārliecinātos, kāda forma ir Zemei. Grūti iedomāties, ka mūziķis spēs pieaicināt cilvēkus, kuri radīs labākus satelītus par tiem, kas jau šobrīd riņķo ap planētu.

Pēc tam, kad mūziķis  veica ierakstu ”Twitter”, viņam atbildi parādā nepalika slavenais astrofiziķis Neils de Grase. Plakanās Zemes teorija kļuvusi populārāka galvenokārt tādēļ, ka vairākas slavenības publiski paudušas šādu viedokli. Piemēram, Kairijs Ērvings, Semijs Votkinss un Tila Tekila.

Saistītās tēmas: kosmossvisums

Izsaki savu viedokli