Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Jauno ”start-up” projektu vietnēs ”Indiegogo” un ”Kickstarter” kādu laiku figurēja ļoti interesanta tehnoloģiju inovācija. Proti, neliels klasiskā MP3 stila mūzikas atskaņotājs, kas mūziku straumē no pasaulē vadošā tiešsaistes mūzikas servisa ”Spotify”.

”The Mighty” vakar tika izsūtīts visiem tiem cilvēkiem, kuri atbalstīja projektu. Tā autori kopumā iekasēja teju vienu miljonu eiro (800 tūkstoši), lai varētu attīsīt šo projektu tālāk. Kas šai mazajā MP3 veida atskaņotājā ir īpašs?

Vienīgais veids, tajā klausīties mūziku ir ar ”Spotify” palīdzību. Lai klusītos dziesmas, mūzikas atskaņotājām nav nepieciešams nedz interneta savienojums, nedz ar ”Bluetooth” savienots tālrunis. Gluži vienkārši tas atbalsta tikai ”Premium” abonementus un maksas servisam ir funkcija dziesmas lejupielādēt. Tās gluži vienkārši tiek no ”Android” vai ”iOS” viedtālruņa pārnestas uz atskaņotāju un tur paliek, kamēr vien ir aktīvs abonements.

Pirmie klienti atskaņotāju ieguva par nepilniem 80 eiro, taču šobrīd tas vēl nav nonācis pārdošanā. Paredzams, ka tam drīzumā vajadzētu parādīties tādos internetveikalos kā ”Amazon”, ”Ebay” un citos.

Atskaņotājs atbalsta arī bezvadu austiņas, kā arī ir ūdens un triecienu izturīgs.

Izmantotie resursi: https://kickstarter.com

 

Saistītās tēmas: atskaņotājsSpotify

Izsaki savu viedokli